Antre Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Antre Dekorasyonu Nasıl Olmalı?
Antreler eve girer girmez bizi karşılayan bölümlerdir. Bu nedenle bu bölümün dekorasyonuna daha çok önem veririz. Aydınlatma, ayna, çiçekler, halı ya da mobilya tercihi ile bu alanın boyutuna göre bambaşka görünümler yakalayabileceğimiz dekorasyonlarla evimize girerken tüm stresimizi dışarıda bırakabileceğimiz ortamlar yaratabiliriz. Sizler için bir araya getirip aşağıya eklediğim en güzel antre dekorasyon resimlerini inceleyip hep beraber antre dekorasyonu yaparken dikkat edeceğimiz ipuçlarına göz atalım.
2014-En-Güzel-Antre-Modelleri.jpg

Antrelerde eşyalarımızı koymak için kullanacağımız kapalı ayakkabılık bulunması en çok tercih edilen bir ürün olarak olmazsa olmazımız olmalıdır. Ayakkabılarımızın düzen içinde ve bize rahatsızlık verecek koku olmadan dekorasyonda yer alması için ayakkabılık seçiminde bulunmak vereceğimiz en doğru karar olacaktır. Ayrıca kıyafetlerimizi asacak duvara monteli askılıklarda çok işimize yarayacaktır.
2014-hol-antre-dekorasyonu-ev-dekor.jpg

Giriş kısmında yukarıda gördüğünüz gibi şık ve kuru çiçeklerle süslenmiş bir vazo tercihinde bulunarak görünümde estetiksellik oluşturabilirsiniz.
2015-antre-modelleri-7.jpg
Antre-dekorasyon-fikirleri-1.jpg

Yukarıdaki antre modeli tam da benim arzuladığım bir antre modeli. Sevdiklerinizin resimleri gayet doğal bir ortam zenginliği, kıyafetler ve ayakkabılar için düşünülmüş mobilya modeli ve aydınlatmalar... Bence mükemmel:)
antre-dekorasyon-modelleri.png
Antre-Dekorasyonu-Fikirleri-4.jpg
en-güzel-antre-dekorasyonu-2015.jpg
evinizin-ilk-adim-alani-antre-dekorasyonu.jpg
hallway2.png
tumblr_ldhfvqeLjI1qdyk6fo1_500.jpg

En son modelde kullanılan dresuar modelleri ve üzerindeki şık abajur modelleri de harika bir görünüm oluşturmuş. Dresuar üstünde kullanılan ayna da alanların daha ferah ve geniş görünmesine yardımcı olmaktadır. Ayna tercihinizi dekoratif ayna modelleri arasından da seçebilirsiniz. Duvarda isterseniz şık bir tablo ya da dekoratif saat modeli de kullanabilirsiniz.
 
Üst