1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  apartmanda sibirya kurdu bakılır mı olurmu ?

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  annemle savaş halindeyiz, köpek istiyrm ama o hayır diyo, sizce apartmanda sibirya kurdu bakılır mı, arkadaşımda yavru var da bana vericek :)
   
 2. gonca 16

  gonca 16 Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  21 Şubat 2012
  Mesajlar:
  1.329
  Beğenilen Mesajlar:
  780
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  istanbul
  canım apartmanda köpek bakımı çok zor hemde evi çok batırıyorlar.temizlik açısından da hiç hoş değil.istediğin kadar yıka kar etmez.şahsen ben evde köpeği olan birinin yemeğini asla yemem.hem sibirya kurtları bizim yaşadığımız doğaya ait değiller.bu yüzdende hayvanlara çok üzülüyorum.
   
 3. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Sayın misafirimiz, Husky tüylerini çok döker ve safkan husky ise apartmanda pek havlamaz aşırı ses çıkarmaz bazen ulur ama köpek karışımı husky ise normal köpekler gibi havlar. Husky apartmanda beslenmemesinin başka bir nedeni ise husky enerjik bir hayvandır. Günde ortalama 1 er saat sabah ve akşam gezdirilmesi gerekir. Enerjisini atarsa daha uysal olur. Husky beslemek için bahçeli bir ev şart.Yoksa apartmanda beslemek biraz ters olur hem çevre açısından hemde köpeğin açısından hiçte iyi olmaz.
   
apartmanda sibirya kurdu bakılır mı olurmu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Sibirya Kurdu (Husky)

  Sibirya Kurdu (Husky)

  sibirya kurdu bakımı husky isimleri haski bakımı sibirya kurdu hamilelik süresi hamilelik belirtileri Sibirya Kurdu(siberian husty) Genelde buz mavisi gözleriyle korkutucu olsa da, sevgi dolu bir hayvandır.Her köpek gibi dillerinden terlerler. Özgürlüklerine düşkünlükleri ve inatçılığıyla tanınırlar. Bazılarının göz renkleri farklı olabilir. Çocuklara karşı çok hoşgörülüdür. Aslında herkesle...
 2. Sibirya Kurdu Nasıl Bir Köpektir?

  Sibirya Kurdu Nasıl Bir Köpektir?

  sibirya kurdu bakımı sibirya kurdu özellikleri nasıl beslenir neyle beslenir ne yer sibirya kurdunun özellikleri Sibirya Kurdu Sibirya'nın yerlisidir Kızak yarışlarında kullanılırlar Siberian Husky'yi yerliler ve eskimolar kızaklarda kullanırlardı Eskimolar, gri bir kurtla çiftleşmeleri için bu köpekleri ormana bağlarlar Bu kızak köpeği 1900'lerin başında Doğu Sibirya'dan ABD'nin kuzeyine...
 3. Husky (Sibirya Kurdu) resimleri

  Husky (Sibirya Kurdu) resimleri

  sibirya kurdu resimleri sibirya kurdu isimleri resmi husky kurt resimleri
 4. Mükemmel Gözleriyle Sibirya Kurdu..

  Mükemmel Gözleriyle Sibirya Kurdu..

  sibirya kurdu bakımı sibirya kurdu hastalıkları doğum süresi doğumu hamilelik süresi alıntı
 5. 3 aylık sibirya kurdu

  3 aylık sibirya kurdu

  sibirya bizi korurr yada insanlara saldırırmı?

Sayfayı Paylaş