Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

apndis ağrısı nasıl geçer

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

apndis ağrısı nasıl geçer neler yemek gerekiyor arkadaşlarım ?Teşekkür ediyorum lütfen bana bilgi verin çok ihtiyacım var daha öönceden ameliyat olmuştum yeride ağrıyor yha :S

apndis ağrısı nasıl geçer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sırt ağrısı nedir nasıl geçer

Sırt ağrısı nedir nasıl geçer

sırt ağrısı nedenleri sırt ağrısı tedavisi Zaman zaman hepimizin karşı karşıya geldiği bir sağlık sorunudur sırt ağrıları. Peki sırt ağrılarının nedenleri nelerdir ve nasıl geçer, biliyor musunuz? O halde buyrun öğrenelim bilgi sahibi olalım Melek'lerim. Sırt ağrısı nedir? Sırt Ağrısının çok çeşitli nedenleri olabilir çeşitli hastalıklar: Akciğer hastalıkları, osteoporoz, çökme...
  2. Karın Ağrısı Nasıl Geçer ?

Karın Ağrısı Nasıl Geçer ?

Karın ağrısına ne iyi gelir Karın ağrısı nasıl geçer karın ağrısına iyi gelen bitkiler Bu makalemizde karın ağrısına iyi gelen şifalı bitkilerden bahsedeceğiz sizlere melekler :) Karın ağrısı yaşadığınız anda bu şifalı bitkilerden yararlanabilirsiniz.Şifalı bitkilerden eldeedeceğiniz bitkiçayları ve masaj yağları karın ağrısını geçirmede birebirdir. Bir tutam kuru veya yaş nane : Bir...
  3. Acil Diş Ağrısı Nasıl Geçer?

Acil Diş Ağrısı Nasıl Geçer?

diş ağrısı diş ağrısı nasıl geçer diş ağrısı nasıl dindirilir Sevgili melekler, büyüklerimiz ağrın neredeyse canın orada demişler, doğru da demişler ama diş ağrısı da bir başka olur doğrusu. Karnın ağrısa, kolun ağrısa ovuşturursunuz belki ama diş ağrısına öyle bir şansınız olmaz. Eğer sizin de gecenin bir yarısı diş ağrınız tuttuysa, aşağıdaki önerileri uygulamanızı tavsiye ediyoruz......
  4. Boğaz Ağrısı Nasıl Geçer?

Boğaz Ağrısı Nasıl Geçer?

boğaz ağrısına ne iyi gelir,boğaz ağrısı tedavisi,boğaz ağrısı nasıl geçer,boğaz ağrısı nasıl çabuk geçer,boğaz ağrısının nedenleri,boğaz iltihaplanması nasıl geçer,boğaz ağrısı tedavisi hakkında bilgiler Boğaz ağrısı en sık karşılaşılan şikayetlerdendir. Bu yüzden bir çok kişi muayene ve tedavi olmaktadır. Boğaz ağrısına neler yol açar ? Boğaz ağrısı, birçok rahatsızlığın belirtisi...
  5. boğaz ağrısı nasıl geçer?

boğaz ağrısı nasıl geçer?

Günaydın .Ben öğrenciyim Ailemden uzağım boğazım çok ağrıyor bu ağrıyı nasıl geçirebilirim ??

Sayfayı Paylaş