Aptamil Mama Devam Sütü Kullanan Anneler Yardımcı Olun

• Konbuyu başlatan anne melek
  • Başlangıç tarihi
A

anne melek

Forum Okuru
Aptamil Mama Devam Sütü Kullanan Anneler Yardımcı Olun
Bebeğim 3 aylık sütüm de çok yetmiyor emerken ağlıyor sürekli acaba devam sütü aptamil mamayı önerirmisiniz anne sütüne benziyor mu? Sanırım bebeğin ayına göre kullanım ürünü değişiyor. 3 aylık bebek için hangisini almalıyım. Acaba anne sütünü zorlasam mı hiç başlamakta istemiyorum devam sütüne ne önerirsiniz tecrübeli annelerden yardım istiyorum.

annemin sütü erken kesilmişti kardeşim 25 gün anne sütü alabilmişti. Annem aptamil aldı maşallah kardeşim tosun gibi oldu öyleki 5 aylıkken diş çıkardı. anne sütüne eşdeğerdir aptamil. sen yinede bebeğinin doktoruna danış canım. en iyi tavsiyeyi doktor yapar.

anne sütü tabii ki ilk 6 ay için ilk seçenek ama bebeğin gelişiminde sıkıntı varsa doktor onaylı mamalar kullanabilirsiniz. Ben de ikizlerimde aptamil kullandım ama tabii ki doktorumuzun önerisi ile kullandık. Mecbur kalmadıkça vermemek gerek aslında.

Bende oğlumda aptamil kullandım sütüm yetersizdi. Aptamil sayesinde hem erken yürüdü hem erken diş çıkardı.Kilosuda idealdi.Tabi doktor tavsiyesiyle kullanmak gerekir.

Geri