Etiketler:
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    225
    Ödül Puanları:
    63

Arabamı sattım,hgs ürünümü ne yapmalıyım?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

arabamı sattım hgs mi nereye vermeliyim,arabamı sattım hgs kartım ne olacak,arabamı satarken hgs etiketimi ne yapmalıym,araba satılınca hgs ne olur,araç satışında hgs ne oluyor,hgs iptali nasıl yapılır, < Konu Resmi..>

Ürününüzü PTT merkez ve işyerlerinden iptal ettirerek yeni ürün alabilirsiniz, eski ürün içindeki bakiyeyi gerekli kontroller gerçekleştirildikten 7 gün sonra yeni ürününüze aktarılabilmektedir .

Yeni ürün almak istemiyorsanız iptal ettirdiğiniz ürününüz içindeki bakiyeyi 1 ay sonra PTT Merkezlerinden alabilirsiniz.

Verilen bilgiler PTT'den satılan ürünler için geçerlidir, bankadan ürün aldıysanız bankanızla görüşmelisiniz.

Arabamı sattım,hgs ürünümü ne yapmalıyım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alişan: 'BENİ ARABAMDAN SOĞUTTULAR, SATTIM'

Alişan: 'BENİ ARABAMDAN SOĞUTTULAR, SATTIM'

ŞARKICI ALİŞAN, FUTBOLCU HAKAN ŞÜKÜR'DEN ALDIĞI OTOMOBİLİNİ SATTI.. 120 bin euro'ya aldığı otomobil çok eleştirildiği için sattığını söyleyen Alişan 'Türkiye'de birçok insan o kadar pahalı şeyler alıp bununla hava atarken ben yıllardır çalışarak yaptığım birikimimden ilk kez kendi keyfime göre bir araba almak istedim. Ama o kadar çok konuşuldu ki rahatsız oldum. Krizde araba almam...
  2. Ne yapmalıyım bilmiyorum..

Ne yapmalıyım bilmiyorum..

vazgeçirme duası kötü huydan vazgeçirme duası Hiç sevdiğiniz eşiniz,arkadaşınız ,kardeşiniz yani değer verdiğiniz biri size yalan söyledi mi ? Buda sorumu diyenler olacak muhakkak olmuştur ama benim değer verdiğim kişi hep yalan söylüyor benim bunu bildiğimi bildiği halde devam ediyor gözümün içine bakarak söylüyor. Ne yapacağımı şaşırdım konuşmayı denedim hatta konuştum defalarca saatlerce...
  3. sizce ne yapmalıyım?

sizce ne yapmalıyım?

meraba arkadaşlar aranıza yeni katıldım:) Kafamı kurcalayan biçok şey var sizin yardımınıza ihtiyacım var:( 2yıllık bir ilşkim var 17 yaşındayım.Onu çok seviyorum ilk başlarda sadece hoşlanıyordum ve bi hata yaptım eski sevgilime geri döndüm ayrıldım beni affetti benim için herşeyi yaptı 1 yıl boyunca gerçekten oda çok seviyordu.Onunda ailesiyle benimde ailemle ilqili problemlerimiz vardı...
  4. hgs

hgs

ben ilk defa hgs çektiicem çok korkuyorum 2 yıllık evliyim rahmimde çatallanma ve yapışıklık varmş yumurtalarım da da kis bilginizi alabilirmiyim bu konularda bilen varmı
  5. çalınan arabayı bulmak için ne yapmalı

çalınan arabayı bulmak için ne yapmalı

Komşumuzun arabası çalındı polise gittiler ama nafile hala ses yok. Bu çalınan arabalar nasıl bulunur, bulan nasıl buluyor, polise haber vermek yeterlimi ki ?

Sayfayı Paylaş