Arabaya dökülen turşu suyu kokusunu nasıl giderebiliriz yardım

Y

Yekta kaplan

Forum Okuru
Arabaya dökülen turşu suyu kokusunu nasıl giderebiliriz yardım

Arabaya dökülen turşu suyu kokusu nasıl giderilir melek kadınlar kulübü arabadan turşu kokusu nasıl çıkar forumda.​

Hafta sonu kuzenlerimin çocukları falan arabada geziyorduk kısır kek poğaça falan yaptık hava çok güzel olduğu için bir yerde oturup yedik ama çocuklardan biri sağ olsun arabanın koltuklarını turşu suyu dökmüş bu koku nasıl çıkar arabanın içi felaket kokuyor. Eşim de bir sürü söylendi. Arabaya dökülen turşu suyu kokusu nasıl giderilir tecrübeli Hanımlar lütfen yardım edin eşimin dilinden kurtulamayacağım.

Merhabalar
Turşu suyu da ne keskin kokar şimdi değil mi? Hiç başıma gelmedi ama turşu koymuşsunuz hadi turşu suyunun ne işi var ki arabada :) yazık olmuş arabaya hele eşiniz de arabasına aşıksa söylenir durur. Arabaya dökülen turşu suyu kokusu nasıl giderilir bu konuda size yardımcı olalım. Yani isterseniz hemen araba yıkamaya götürün bir iç temizlik yaptırın dicem de ne zaman döküldü acaba merak ettim. Çünkü hani peynir suyu ya da turşu suyu mikroorganizmalar olduğu için bunları öldürmek için alkol kullanmak gerekir. Bana kalırsa kendimizde alkol içerikli bir temizlik maddesi ile temizleyebilirsiniz döşemeyi ama hiç dokunmadan iç temizliği götürürseniz özellikle turşu suyunun döküldü yeri de gösterirseniz onlar çaresini bulacaktır.

Dilerseniz su aşağıda verdiğim linki de inceleyebilirsiniz. Hemen hemen aynı konu olan "arabaya dökülen yoğurt kokusu nasıl giderilir"

Geri