Etiketler:
  1. herşeyim

herşeyim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Aralık 2011 annelerı

Konu, 'Aralık Ayı Anneleri' kısmında herşeyim tarafından paylaşıldı.

Merhaba sıtede ılk mesajım,cok heycanlıyım,11 haftalık hamıleyım ama kanamam oldugu ıcın 4 gundur yatıorum...bu donemde kanaması olan varmı?yardım edebılırmısınız?

2. herşeyim

herşeyim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Aralık 2011 annelerı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eylül 2011 Anneleri buraya

eylül 2011 Anneleri buraya

eylül 2011 anneleri 2011 eylül anneleri de doğum yapacaklar selamm ben 7 haftalık hamileyim... doğum eylül de inş. :sigarayok:
  2. 2011 Haziran Anneleri

2011 Haziran Anneleri

haziran 2011 anneleri 2011 haziran anneleri :nazar:Hoşgeldin dünyama bebeğim hoşgeldin hayatıma:) Öyle çok heyecanla bekliyorum ki seni bir an önce katıl sende aramıza Rabbimin izniyle sağlıkla gel sağlıcakla gel bebeğim. Hoşgeldin dünyama 3.cü yaşam çiçeğim...Seni bekliyoruz umutla ve özlemle.. Hayatın anlamını tam olarak senin içimdeki kıpırtılarınla anlıyorum meleğim:) Hergün biraz daha...
  3. 2011 Anneler Günü

2011 Anneler Günü

anneler günü,anneler günü ne zaman,2011 anneler günü,sözleri, mesajları, anne,tarihi 2011 Yılının anneler günü tarihini merak edenler ve bilmek isteyenler için paylaşıyorum.Annelerin ne yaparsak yapalım asla hakkı ödenmez Boşuna dememişler "Cennet analarının ayakları altındadır" diye.Şimdiden anneler günü kutlu olsun tüm annelerin ellerinden öperim. 2011 anneler günü 8 Mayıs Pazar...
  4. Avon Aralık 2011 Kataloğu Burada Melekler

Avon Aralık 2011 Kataloğu Burada Melekler

avon aralık kataloğu 2011 avon kataloğu aralık 2011 avon 2011 aralık ile ilgili bilgiler burada melekler. Tüketicisine uygun fiyatlarla kaliteli ürünler sunmasıyla tanınan Avon kataloğu Aralık 2011 resimlerini az sonra sizlerle paylaşacağız. Geniş ürün çeşiti, her ay yaptığı kozmetik kampanyaları ile tüketicisine ulaşan Avon kataloğu Aralık 2011 resimlerinde sonra verdiğimiz linkten kataloğun...
  5. aralık 2011 key ödemeleri

aralık 2011 key ödemeleri

arkadaşlarım aralık ayında key ödemeleri listesi çıkacak deniliyor. Resmi gazetede yayınlanmış ve yürürlüğü girmiş. Bu liste varmı sizde

Sayfayı Paylaş