Aralıkta doğum varrrr :)

M

mrs m.

Daimi Üye
Üye
Aralıkta doğum varrrr :)
Kızlar merhaba ben 4 gün önce hamile olduğumu öğrendim çok şükür... daha yolun başındayım. eğer allahın izniyle normal gebelik varsa ve herşey yolunda giderse inşallah aralıkta anne olacağım. burada paylaşımlarda bulunabiliriz...

M

meryem214434

Aktif Üye
Üye
mrs.mmmm biliyosun ben de aralık annesiyim inşaallah.:esra:

M

mrs m.

Daimi Üye
Üye
kıssssssssssss mrs m bak bızı terkettın bıleeeeeeee
canımmmmm sizi terk eder miyim hiççççç .... siz benim için çoookkk özelsiniz.
ınsallah bu ay benımkıde olur da burda beraber bu formda paylasımlarda bulunuruz ınsallahhhhhhhhhh ıcımde bı hıs olacak dıyo ama hayırlısı bakalım
ayyyyyyy ne güzel olurrrrrr inşallahhhhhhh canım inşallah rabbim nasip etsin.
Hayırlı Olsun tamanına ersin inşallah. Bu arada özel rank eklenmiştir sizede :)
aminnnnnn çok teşekkür ederim. rank için de çok teşekkürler, tatlı bir jest olmuş.

*jellibon*

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
sağlıklı evlatlar diliyorum canım evet ben tam 7 hafta 4 gün oldum nasip eder inşallah rabbim yüzlerini görmeyi hayırlı eli ayağı düzgün evlatlar nasip etsin allah isteyen herkese versin bu yolda herkese sabırlar diliyorum

Aralık 2011 annelerı hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
aralık ayı doğumu aralık ayı doğumu
inşallah allahım bu kez nasip eder
Aralık Ayı Anneleri 0
2013 Aralık Ayı Anneleri Gelin Tanışalım... 2013 Aralık Ayı Anneleri Gelin Tanışalım...
Slm kızlar ben 16 haftalık hamileyim kısmet olursa 16.12.2013 de bebeğimi alıcam kucağıma var mı benden başka aralık ayı annesi tam kış bebeği olacak hadi dertleşelim neler oluyor hayatnızda neler yaşıyorsunuz hazırlıklarınız nelerdir? hadi...
Aralık Ayı Anneleri 25
aralık 2012 bebişleri aralık 2012 bebişleri
kısmetse aralık aralık 2012 de oğluşum doğucak.
Aralık Ayı Anneleri 0
Aralık 2011 annelerı Aralık 2011 annelerı
Merhaba sıtede ılk mesajım,cok heycanlıyım,11 haftalık hamıleyım ama kanamam oldugu ıcın 4 gundur yatıorum...bu donemde kanaması olan varmı?yardım edebılırmısınız?
Aralık Ayı Anneleri 1