Arçelik derin dondurucu aldım kaç derecede çalışmalı?

• Konbuyu başlatan Kendineozgu
  • Başlangıç tarihi
K

Kendineozgu

Forum Okuru
Arçelik derin dondurucu aldım kaç derecede çalışmalı?

Arçelik derin dondurucu kaç derece olmalı melek kadınlar kulübü Arçelik derin dondurucu kaç derecede çalışmalı forumda.​

Arçelik derin dondurucu aldım da bu kaç derecede çalışmalı bilginiz var mı? Arçelik derin dondurucu kullananlar varsa beni bilgilendirebilir misiniz? Arçelik derin dondurucu aldım ama inşallah pişman olmam. Sizce nasıl performans bakımından filan. Sandık tipi olanlardan aldım ben acaba Arçelik derin dondurucu kaç derecede olmalı?

images (9).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Derin dondurucu bana göre her eve lazım bir beyaz eşya. Bazen buzdolabı yetersiz kalıyor derin dondurucu bakımından özellikle ben de sandık tipi kullanıyorum çok fazla şey alıyor bilginize. Biraz düzensiz olabiliyor ama daha fazla şey alıyor. Arçelik derin dondurucu kaç derece olmalı? Derin dondurucularda derece -18 olmalı. Eğer derin dondurucunun bulunduğu ortam 30 dereceyi aşıyorsa -22 ya da -24 derece ayarına getirebilirsiniz. Derin dondurucu kullanırken bazı önemli puf noktaları vardır. Derin dondurucuda soğuk havayı muhafaza etmektir. Kapağı gereksiz yere açmamak gerekir sıcak havayı içeri doldurmamak gerekir. Ürünler sıcak iken kesinlikle derin dondurucuya koymayın.

Derin dondurucu alırken kesinlikle dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. "Derin dondurucu alırken nelere dikkat edilmeli" bu konumuzu inceleyerek derin dondurucu ile ilgili önemli noktalara ulaşabilirsiniz.

Geri