1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113

Arda Nev Line Moda Evi Abiyeleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

arda nev line, abiye modelleri, 2011 2012 sezon abiyeleri, uzun gece elbiseleri, nerede satılır hakkında bilgiyi buradan bulabilirsiniz

Arda New Line mağazalarında bulunan birbirinden güzel abiyeleri siz meleklerle paylaşıyorum.

Alacamescit Mahallesi Okçular Çarşısı No:22-24 Osmangazi / Bursa adresinden ulaşabilirsiniz

Tel : +90 (224) 221 27 95

Fax : +90 (224) 220 04 78

Arda Nev Line Moda Evi Abiyeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. beymen'de abiyeler moda!

beymen'de abiyeler moda!

helenistik kıyafetler robadan abiyeler robalı abiyeler helenistik elbise abiye Yaz Gecelerinin Özel Davetleri Yaklaşırken Dünyaca Ünlü Modacıların İmzasını Taşıyan Abiye Kıyafetler de BEYMEN’lerde Yerini Aldı. Dior, Elie Saab, Alberta Ferretti, Prada, Fendi, Etro, Moschino, Luca Luca, Lanvin, Blumarine, Bottega Veneta, Celine, Missoni, Givency, Atıl Kutoğlu gibi moda devlerinin imzasını...
  2. peri moda evi

peri moda evi

peri gibi gelinlik izmir izmir gelinlik moda evleri mersin moda evleri mersin mağazaları peri gibi Sektör : Moda-Giyim Sektörü Kategori : Moda Evleri...
  3. Artık Kusurlu Güzellik Moda!

Artık Kusurlu Güzellik Moda!

kusurlu güzellik, nedir, nasıl moda oldu, trendler, 2011, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Müjde! Artık fazla kilolarla,selülitlerle uğraşma devri bitti.Artık kusurlu güzelliğin de modası var.Modacılar defilelerinde büyük bedenlere de yer ayırıyorlar.Nasıl mı? Konu güzellik, moda ve medya olunca, bir şeyin dozunda kalması pek mümkün olmuyor. Zira...
  4. Yazlık Abiyeler 2013 Modası

Yazlık Abiyeler 2013 Modası

yazlık abiyeler 2013 2013 yazlık abiye kıyafetler Yaz mevsiminin enerjisini, cıvıl cıvıllığını içimizde hissetmeye başladığımız şu günlerde şıklığınıza şıklık katacak muhteşem abiyelerle karşınızdayız. Özel davetlerde ve gecelerde giyebileceğiniz, ifil ifil yazlık abiyeler için sizleri galerimize davet ediyoruz. Yaz mevsiminin ruhunu yansıtan bu rengarenk yazlık abiyeleri şık clutchlar ve...
  5. bursa moda evleri

bursa moda evleri

selamlar bursada oturuyorum bana bursada bulunan moda evlerinin adres iletişim gibi bilgileri lazım yada aranızda bana önerebileceğiniz bursada bulunan iyi bir moda evi varmı acaba
Etiketler:

Sayfayı Paylaş