1. AuSSie-AnGeL

  AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  15 Şubat 2009
  Mesajlar:
  6.761
  Beğenilen Mesajlar:
  783
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  aNKaRa

  Ardına bakmadan giden sevgili

  Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

  başkasına giden sevgili giden sevgili resmi resimleri insan resimleri Ardına bakmadan giden sevgili; başlık bile pskolojikmen insanı yıkmakta... Meleklerim gidenin arkasından ağlanmaz derler ama insan çok sevdiği zamanda çok koyuyor... Ardına bakmadan giden sevgili... Yaşanamamış aşklar en büyük aşklardır...

  [​IMG]

  Karmaşık sokaklarda tarifsiz mekanlarda,zamanlarını kaybetmiş dakikalarda ararken seni
  çok yakınımda olduğunu fark edememişim .Bir nefes kadar yakınımdaymışsın hep, bir otobüs mesafesi kadar zaman varmış aramızda.
  Ben metroda okuluma giderken cama yaslanıp cama çıkardığım buhar kadar yakınımdaymışsın da ben görememişim seni.
  Fark edememişim affet.
  Koni kafalı çocukların o çok beğendikleri “counter”ı oynarken hissettikleri heyecan kadar yanımdaymışsın.Karanlık sokaklarda yağmuru seyrederken seni dinliyormuşum ama haberim yokmuş.Ne talihsizlik!
  Seni keşfedememek ,seni daha önce kurtaramamak düşüncelerini saran kalabalık yalnızlığından.
  Şimdi sen söyle sen niye fark edemedin beni,seni ararken gözlerimin yaydığı ışığı nasıl oldu da fark edemedin .Ama geç değil sevgili. hiç bir şey için geç değil.
  Mutlu olabilirsin; yılların,zamanın öcünü alabilirsin..
  Değişik sürüncemeler içinde fokurdayan düşüncelerini rahat bırak sevgili,ayrılığı düşünmeyi bırak !
  Bundan sonra ben varım,benden başka bir şey düşünmesin gözlerin.Kulakların sesini duymasın başka tenlerin.Sokaklar boşken senin için söylediğim şarkıları duy sevgili hiç biri umutsuz değil, hiç biri ayrılık kokmuyor yada korkmuyor.
  Düşüncelerim senin olsun, kalbimi sana veriyorum. Ürkek bedenimin yaydığı heyecan da sadece senin için!Eğer titriyorsam kollarında bil ki seni özlediğimden.
  Seni hissettiğimden, seni görmediğim anların acısını çıkarttığımdan .
  Şimdi sen söyle sevgili, sen hisset beni.
  Sence yalan mı bakıyor gözlerim yalan mı konuşuyor sözlerim?.
  Hayır asla değil, asla yalan değil.
  Bu çok farklı,sen yokken seni düşünmediğim bir anım bile yok! “Acaba şimdi ne yapıyor” bakışlarım gittikçe arttı.Bakışlarım konuşuyor anlamalısın,anlayacaksın.
  seni neden tariflere sığdıramadığımı anlayacaksın.
  Çünkü bu senin hakkın. Ama n’olur çok geç olmasın sevgili. Ben ölmeden yada başkasına dönmeden.
  doğada kaybolmaya yüz tutmuş duyguların varlığından,büyüklerin o hiç vazgeçmedikleri adaletsizliklerinden ve insanların kötülüklerinden hiç korkmadan tüm hissettiklerim.
  ve tüm benliğimle sendeyim.
  Sevgili, arkasına bakmadan giden sevgili,inan seni hep seveceğim...

   
Ardına bakmadan giden sevgili konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Çilekeş - Çilekeş (Ardıma Hiç Bakmadan)

  Çilekeş - Çilekeş (Ardıma Hiç Bakmadan)

  Denedim olmadı, hevesim kalmadı Aradım bir çare, bir ümit kalmadı Kendimi yormadım, kimseye soramadım Dermanım kalmadı, sevenim hiç olmadı... Düşlerim başka şeyler Ağlarım hiç bıkmadan Giderim çok uzaklara Ardıma hiç bakmadan Kendimi yormadım, kimseye soramadım Dermanım kalmadı, sevenim hiç olmadı Düşlerim başka şeyler Ağlarım hiç bıkmadan Giderim çok uzaklara Ardıma hiç bakmadan
 2. Giden yolcunun ardından...

  Giden yolcunun ardından...

  Giden birinin ardından hep hüzün vardır; lakin yalnızlık ve zaman en iyi dosttur bana kalırsa.. Ben böyle şeyleri kimse ile konuşmadım, konuşmam da diyordu bir eli ile masanın üzerinde duran sigara paketini bir o yana bir bu yana çevirirken ve o söyleyeceği cümleye bir türlü varamayan dilini bin bir çeşit cümle içinden geçirirken. Arkasından da ekliyordu; yine de...

Sayfayı Paylaş