Argan Yağı Ne İşe Yarar?

Argan Yağı Ne İşe Yarar?
argan yağı nedir,argan yağı ne işe yarar,argan yağı neye iyi gelir,argan yağı saçları parlatır mı,argan yağı nerelerde kullanılır,argan yağı hakkında bilgiler,
indir (1).jpg
Şimdiye kadar bir çok yağı solda sıfır bırakan cildin elastikiyetini geri kazandıran, saçların matlığını alıp parlamasını sağlayan bir yağ.

Argan Yağı Ne İşe Yarar?
Saç bakımından, cilt bakımına, kadar bir çok ürünün içerisinde yer alan ama saf hali en makbul olan bir bakım yağı. 1 damlasıyla tüm eli nemlendirecek kadar nemlendirme etkisi yüksek bir yağ. Kullanmaya başladıktan sonra bir kenara attığım Down Under 'ın serumunu solda sıfır bırakan saf bir ürün.

Argan Yağı Nerelerde kullanılır?

Kuruluk hissedilen her yerde; kuru saç uçlarında, kurumuş tırnak etlerinde, dirseklerde, ellerde, ayaklarda... Yabancı bloglarda gördüğüm ışıl ışıl tırnak etlerinin argan yağı ile bir bağlantısı olduğunu düşünüyorum. Ojeye gelemeyen , çıkardığımda asetondan kuruyan tırnak etlerimi yumuşacık yaptığını, saç uçlarıma bu yağı parmaklarımla uyguladıktan sonra fark ettim.

Yapısı nasıl? : Normal yağlara oranla oldukça koyu bir kıvamı var. Kuru, kırılan nemsiz saç uçlarına, duştan sonra nemliyken 1-2 damla uygulayıp tarayın. Hem saç bakımı hem tırnak bakımı aynı anda yapılmış oluyor :) Kokusu: oldukça doğal ve hafif, içerisinde parfüm vs. yok.


Organik sertifika konusunda bir çok yabancı markayı bile aşmış sayısız sertifikaya sahip ve üretim Yeri Almanya. Yağ formlu ürünleri dışında cilt bakım kremleri, maskeleri ve organik güneş kremleri de var. Bu yağın tam boyu 100 ml ..

Fön çekmediğiniz zamanlar; duş sonrası saçlarınız hafif nemliyken, saç uçlarınıza 2 damla uygulayıp tarayıp balıksırtı şeklinde örün.
 
Üst