Arginmax-mens (sperm artırıcı ve hızlandırıcı) Kullanan var mı?

sılam_nisa

Hamiş Melek
Arginmax-mens (sperm artırıcı ve hızlandırıcı) Kullanan var mı?
Kızlar eşimin sperm sayısında düşüş ve sperm yapısında bozukluk olduğu söylendi, 5-6 ay önce yapılan testlerde eşimin sonuçları çok iyiydi doktorlar varikoselden şüphelendi ama bu düşüşün sebebini anlamak için bu gün renkli dopler çekildi doktor varikosel yok hatta hiçbir sorun yok sizde demiş:S Bu sonuçların giderilmesi için tamamen doğal olna Arginmax-men's (GNC) önermiş, ben biraz araştırdım azospermde bile etkin olmuş bu ilaç burada eşi bu ilacı kullanan var mı? Bize günde 2 defa yada 3defa alabilirsin dedi doktor ve 3 ay kullanmak gerekiyormuş sonra sperm tahlili yenilenecek. Kullanan varsa deneyimlerini yazabilirler mi? Doktor sizede önerdi mi?

''Selam Sibel Hanım
Mucize mi İnanç mı diye bir bölüm açtığınız için size çok teşekkür ederim.
Mucize mi İnanç mı derseniz Rabbimin mucizesi bizim inancımız…
Nedenmi derseniz aşağıdaki yazdıklarımı okuyanlar ne demek istediğimi anlayacaklar ama uzun uzun yazmak istedim.Aşağıdaki yazdıklarımı okuyanlar belki ağlayacak belki yürekleri sızlayacak belki olurmu böyle bir şey diyecek ama bu yazdıklarımın hepsi sadece ve sadece gerçek.
Gelelim bizim hikayemize:
Biz eşimle 2001 yılında evlendik hiç korunma yöntemine gitmedik.İlk aylar sorun yoktu zaman geçtikçe neden bebek olmuyor diye doktora gitmeye başladık.Eşimin tüplerinde problem vardı aşılama yöntemi denemek istedik. Testler sonucu benim değerler normalin çok altındaydı1,5 milyon kadardı ikimizde de problem olduğunu öğrendik
3 aşılama yöntemi denedik ama olmadı 2003 yılını sonunda denizlideki ÇİDER toplantısına katıldık ve o toplantı sonrası tüp bebek yapmaya karar verdik.2004 ocak ayında tedaviye başladık ve o tarihte size O MUTLU ÇIĞLIK adlı yazımda duygularımı sizlerle paylaşmıştım
ve Eylül ayında dünyalar güzeli kızım dünyaya geldi.Buraya kadar olanları daha öncede yazmıştım. değil, Kızım benim her şeyimdi o ne istere o nasıl isterse onun istediği gibi yaşıyorduk ve çok mutluyduk
6 mayıs 2007 tarihinde ailemle bir piknik dönüşü araçtan inildikten sonra kendi indiğimiz aracın altında kaldı ve dünyam yıkılmıştı artık kızım yaşamıyordu onu kaybetmiştik. Artık yaşamanın bir anlamı yoktu o benim her şeyimdi
Artık çok zor günler bizi bekliyordu. Kızımızı 2,5 yaşında kaybetmiştik. Eşim ve ben psikiyatri tedavisine gittik eşim 2 ay hastanede psikiyatri bölümünde yattı. Benimde yatmamı istedi doktorlar ben yatamazdım çünkü maddi durumumuz iyi olmadığı için çalışmam gerekiyor. benim toparlanmam daha zor oldu tabi ki bizim durumumuzda ne kadar toparlanılıyorsa …artık o ağır ilaçlar sayesinde ayakta duruyorduk.
Eşim biraz kendini toparlayınca tekrar doktora gitmeye karar verdik tekrar tüp bebek tedavisine başladık.Eşim bu kez de hamileydi ama bu sefer 4 düz bebeğimiz olacaktı fakat 4 nün dünyaya gelmesi imkansız diyorlardı eşimin vücudunun atması beklendi fakat atmayınca 2 tanesinin sonlandırılmasının gerektiğini söylediler bizde işin dini boyutunu araştırıp karar verdik. 2 tanesi sonlandırıldı ,ertesi günü 3 birden düştü .O tek kalan bebeğimiz hayata tutunmaya bizde ona tutunmaya çalışıyorduk fakat oda 1 ay sonra nisan 2008 de düştü. 4 bebeğimizi de ablasının yanına defnettik. Bizi daha zor günler bekliyordu ..
Devletin bize tanımış olduğu hakkı 4 üz bebeklerde 2 rapor çıkarmakla bitirmiştik..
Artık maddi gücümüzde yoktu.Buraya kadar yazdıklarım yaşadığım olaylar şimdi asıl inanç ve zaferi Rabbimin mucizesini anlatacağım:
Nisan ayından sonra tekrar yıkılmıştık. Ama Allaha inancımız sonsuzdu.Rabbim bize çekemeyeceğimizden fazla yük vermeyeceğini biliyorduk.ben araştırmalarıma devam ediyordum.evlat edinmeyi bile düşündük ,fakat yaşımız daha çok gençti.Eşim 30 ben 35 yaşındaydım.evlat edinemeyeceğimizi biliyoduk.
Bıkmadan yılmadan ümidimizi kaybetmeden araştırmaya devam ediyorduk.Sorunun büyük bölümü bendeydi.Kendim üzerinde araştırmaya devam ediyordum Doktorlar tüp bebek dışında baba olamayacağımı söylemişlerdi.Keçi boynuzu kürünü buldum.Bunu geçtiğimiz nisan ayından itibaren kullanmaya başladım fakat sitede yazdığı gibi degil ben nisan ayından bu güne kadar aralıksız ve çok düzenli sabah ve akşam olarak kullandım bunlarla birlikte ARGİNMAX MEN ve ANTİOKSİDANT FORMULA kullandım o ilaçları da düzenli kullandım.hiç test yaptırmaya gitmedim.yılbaşında gitmeyi düşünüyordum
Bu arada ramazan bayramından sonra tekrar tüp bebek tedavisine karar verdik eşim ramazandan sonra ben mart ,nisan gibi diyordum. Çünkü maddi sıkıntımız vardı ama eşime söz vermiştim arabamı satıp doktora gidecektik. randevu bile aldım
Ramazanın 14 günü eşimle birlikte düşündüğümüzde adet dönemini geçip geçmediğini hesapladık ,eğer doğru hatırlıyorsak 10-12 gün geçmişti tabii biz beklentimiz olmadığından dolayı oruçlara bağlıyorduk ama ertesi günü idrar testi aldık geldik denedik sonuç pozitifti önce inanamadık ,sonra baktık “evet, hamileydi “ ve ben saatlerce ağladım inanılması çok zor bir durumdu ama Yüce Rabbim mucizesini göstermişti.Eşim hamileydi emin olmak için sabah tekrar test yaptık doğruydu.Eşim normal yolla hamile kalmıştı .Hemen doktoru aradık tabi ki herkes gibi oda inanamadı.Ama kontrol ettiğinde doğru olduğunu gördü
Bunca başımdan geçeni neden anlatım derseniz: arkadaşlar bunca olay olur mu demeyin oldu ama hiç bir zaman pes etmedik hiç bir zaman inancımızı kaybetmedik onca olaylar yaşadık ve hiç mi hiç bilerek asla Allaha isyan etmedik hep şükrettik inandık…. İnandık…. İnandık…
Sizlerde inanın asla ama asla savaşı bırakmayın…Benim ve ailemin başına gelene olaylarda bir çok aile dağılırdı hayatlar mahvolurdu ama biz ne yaptık eşimle birlikte daha çok birbirimize destek olduk
Sizlere de önerim hep birbirinize destek olun..
Asla ama Asla savaşı bırakmayın Allah hepinizi savaşı kazananlarda etsin
Saygılarımla''

Alıntıdır! :18: :18:

Geri