1. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.852
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ

  aristokratik misiniz???

  Konu, 'Testler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

  Ademoğlu/kızı Dünya üzerine gelmiş bütün bebeklerin Âdem ve Havva’nın torunları olduğunun bilincindesiniz. Her insana ayrı ayrı değer veriyorsunuz, tabii kendinize de. Başkalarına üstünlük taslamıyorsunuz, size üstünlük taslayanlara da ne kadar sıradan olduklarını hatırlatmaktan geriye kalmıyorsunuz. Tarihten ya da başka birilerinden devraldığınız bir onurdan ya da anlamdansa, kendi yaptıklarınızla yetinmeyi ve dünyayı kendi gözünüzle ve sözcüklerinizle anlamlandırmayı tercih ediyorsunuz. Bunun sağlıklı bir seçim olmadığını söylüyor kimileri. Çünkü dünya böyle işlemiyor. “Olsun” diyorsunuz siz de, “Ben böylesini deneyeceğim.” Dolayısıyla aristokratik olmamakla birlikte ayrıksı, özgün bir duruşunuz var. Sizi sıra dışı kılan en hayati özelliğiniz, sahip olduğunuzu bildiğiniz sıradanlığın tadını çıkarmaktan hiçbir zaman yorulmamanız.

  diyor benim için.ya siz?
  Aristokratik misiniz?

   
aristokratik misiniz??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Mide

  Mide

  Ömre, rızık ve geçime; boş mide hastalıklardan ırak olmaya, hayır ve rahata delalet eder.Rüyada mide görmek, rahat ve huzurlu bir şekilde uzun bir yaşam süreceksiniz demektir. Rüyada mide görmek, rahat ve huzurlu bir şekilde uzun bir yaşam süreceksiniz demektir. Sağlıkla ilgilidir.Rüyada mide görmek Ömür, rizk ve geçimle yorumlanir. Mideyi, kuvvetli, saglam ve iyi görmek hayirdir, uzun...
 2. kinci mi? affedici mi?

  kinci mi? affedici mi?

  kincimisiniz? affedicimi ? Simdi bazen duruma konuya gore degisebiliyor ama genelde nasilsiniz
 3. İnlet Mi, Outlet Mi ?

  İnlet Mi, Outlet Mi ?

  Nerden alışveriş yaparsınız ? İnletten mi yoksa outletten mi ? Kısaca sorum şu, indirimleri, sezon sonu indirimlerini ve kampanyaları takip eder misiniz ? Yoksa aman bana ne indirimden ben bir ürün çıktı mı hemmen alırım. Onu ilk alan ben olurum. Benden başkası giyince de bıkar bir daha da giymem mi dersiniz :D Söz sizde melekler?
 4. Nacizane mi? Naçizane mi?

  Nacizane mi? Naçizane mi?

  naçizane mi nacizane mi nacizane naçizane Kendim nacizane olarak kullanıyorum... Ama bir kaç yerde naçizane olarak okuyunca imla kurallarına baktım... Sonuç: naçizane zarf, eskimiş (na:çiza:ne) Farsça n¥ç³z¥ne 1 . Haddi olmayarak: "Bunun için sizlere naçizane bir tavsiyem olacak." 2 . Çok küçük, önemsiz bir şey olarak.
 5. PP mi pilates mi?

  PP mi pilates mi?

  Merhabalar, Bundan 7 ay önce sezaryanla doğum yaptım. Hala emz,rmeye devam ediyorum. Fakat sıkılaşmak için spor yapmak istiyorum ancak kardio yada uzun süre gidebileceğim sporları istemiyorum. Bebeğimi yalnız bırakamayacagım için. Acaba Power plate yada pilates yapabilir miyim. Konuştuğum bir spor hocası bu sporları yapabileceğimi ancak cok randumanlı olamayacagını söyledi. Sebebi de emzirme...

Sayfayı Paylaş