1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Ariston Buzdolaplarında Haziran Ayı İndirimleri

  Konu, 'Elektronik - İndirimli Tavsiye Ürünler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  ariston, buzdolabı, hotpoint, haziran 2011, indirimli fiyatlar, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz


  [​IMG]


  Sevgili melekler,
  Ariston Hotpoint buzdolaplarında haziran ayı boyunca büyük indirimler sizleri bekliyor.Yeni evlenecekseniz ya da artık buzdolabınızı değiştirme zamanı geldiyse size en yakın bir ariston bayisine uğramayı ihmal etmeyin.Ürünler,fiyatları ve özellikleri şöyle,

  HOTPOİNT ARİSTON iNDİRİMLİ NO FROST BUZDOLAPLARI
  NMTL 1928 FW (TK)/HA 2 Kapılı No - Frost Hotpoint Ariston Buzdolabı Fiyatı 1799 TL yerine 1399 TL
  Yiyecekler Akıllı Soğutma'yla en az enerji harcayarak saklanırken Hızlı Soğutma'yla hiç tazeliklerini keybetmiyor. A+ olması da cabası..
  Yeni Hotpoint-Ariston buzdolaplarının iç kısmı, küf ve bakteri oluşumunu önleyen özel bir film ile kaplanarak bu şekilde yiyeceklerinizin daha iyi bir şekilde muhafaza edilmesi sağlanmıştır. Hijyen kontrol sistemi sayesinde yiyeceklerinizi korumanın en iyi yolu Hotpoint-Ariston buzdolabında saklamaktır.
  Şişe tutucu buzdolabındaki alandan verimli şekilde yararlanmanızı sağlar ve şişeleri güvenli bir şekilde korumak için geliştirilmiş en iyi yoldur.


  3BL 1912(TVZ)FW (TK) 3 Kapılı Kombi No - Frost Hotpoint Ariston Buzdolabı Fiyatı 2099 TL yerine 1599 TL
  Sıcaklığı Ayarlanabilir Çekmece sayesinde ister soğutucu , ister derin dondurucu olarak kullanılıyor! Böylece yiyecekler için mükemmel atmoster oluşturuluyor.
  Sıcaklığı Ayarlanabilir Bölme sayesinde, dondurucu bölmesi 0 °C ile - 26° C arasında istenen sıcaklığa ayarlanabilir ve bu şekilde her türlü yiyeceğin ideal koşullarda muhafaza edilmesi sağlanır.
  Şişe tutucu buzdolabındaki alandan verimli şekilde yararlanmanızı sağlar ve şişeleri güvenli bir şekilde korumak için geliştirilmiş en iyi yoldur.  Quadrio 4D X T (TVZ)/HA 4 Kapılı Kombi No - Frost Hotpoint Ariston Buzdolabı Fiyatı 2199 TL yerine 1799 TL
  Sıcaklığı Ayarlanabilir Çekmece'nin yanı sıra birbirinden bağımsız açılabilen 4 kapısıyla %50 enerji tasarrufu sağlıyor.
  Sıcaklığı Ayarlanabilir Bölme sayesinde, dondurucu bölmesi 0 °C ile - 26° C arasında istenen sıcaklığa ayarlanabilir ve bu şekilde her türlü yiyeceğin ideal koşullarda muhafaza edilmesi sağlanır.Tatil fonksiyonu sayesinde tatilde olduğunuz ya da evde uzun süre bulunmadığınız zamanlarda buzdolabınız çalışır vaziyette kalabilir ve enerji tasarrufu etmesi sağlanır. Donrucu bölmesi normal şekilde çalışmaya devam ederek dondurulmuş yiyecekleri dönüşünüzde tüketebilmeniz için muhafaza eder. Fakat boş soğutucu bölmesi bekleme sıcaklığında ayarlanır, bu şekilde küf ya da kötü koku oluşumu olmadan buzdolabı kapısı kapalı tutulabilir ve iç kısmın temiz kalması sağlanır
  .

   
Ariston Buzdolaplarında Haziran Ayı İndirimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Buzdolabı:

  Buzdolabı:

  Buzdolabı: Buzdolabı ya tezgah dizisinin başında olmalı ya da yakınında bir tezgah düşünülmelidir. Aynı gereklilik fırınlar için de sözkonusudur. Tezgah ile dolap kapağının açılışı arasında 38 cm. mesafe bulunmalıdır.
 2. Makromarketlerde 27 Mayıs-2 Haziran İndirimleri

  Makromarketlerde 27 Mayıs-2 Haziran İndirimleri

  makromarket indirimleri makromarket, 27 mayıs-2 haziran 2011, indirimler, fırsatlar, kampanyalar, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Makromarketlerde 27 mayıs 2 haziran arası indirimler aşağıda ki gibidir..
 3. Mudo Nisan Ayı Boyunca Bahar İndiriminde!

  Mudo Nisan Ayı Boyunca Bahar İndiriminde!

  Bu sayfa; Mudo Nisan Ayı Boyunca Bahar İndiriminde konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sevilen marka Mudo bahar indirimine girdi. 200 TL ve üzeri alışverişlerinize anında 50TL indirim sizleri bekliyor. Bu bahar indiriminden faydalanmak için fırsatı kaçırtmayın...
 4. Bim 21 Haziran 2013 Cuma İndirimleri

  Bim 21 Haziran 2013 Cuma İndirimleri

  bim indirim bim 21 haziran 2013 bim kampanya Sevgili melekler, hesaplı alışverişin adresi Bim, 21 Haziran 2013 Cuma günü satışa sunacağı indirimli ürünlerin listesini açıkladı.. Casio QV-R80 dijital fotoğraf makinası 169 TL Sandisk 8gb micro sd hafıza kartı 12.50 TL Deniz botu 185x94x41 cm 35 TL Büyük çocuk yüzme havuzu 159x45cm Küçük havuz 114×35 cm 9.90 TL...
 5. Atalar % 60'a Varan İndirimler!

  Atalar % 60'a Varan İndirimler!

  atalar indirim atalar kampanya Sevgili melekler, yaz indirimleri kervanına Atalar mağazları da katılıyor. Tasarımları, özgün çizgileri ve hayatı algılayışıyla modern kadının markası Atalar'da %60'a varan indirimler başladı. Bu fırsatı sakın kaçırmayın!..

Sayfayı Paylaş