1. Bebişm

Bebişm Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

ark. 2 düşük yaptım ve şuan degerlerim böyle

Konu, 'Gebelik' kısmında Bebişm tarafından paylaşıldı.

• 04.07.2012/degerim 12.89 07.07.2012/degerim 81.10 10.07.2012/degerim 219.63
      çıktı ama<linkz id="linkz5"><nobr target="blank">doktor</nobr></linkz> halen hamilesin kesin demiyor
      kafam çok karışık ve son regal <linkz id="linkz6">tarihim</linkz> 12.06.2012 sizin düşüncelerinizi alabilirmym bebisim<!-- google_ad_section_end --> ​

2. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    canım daha adetın yeni geçikmiş bence degerln terin yüksek
    yarın tekrar yenile kan testini
    ama giderek artan bir oran bu sonucta
    ınsallah hayırlı haberlerınıverırısın

3. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.086
    Ödül Puanları:
    113
    giderek artan değerler sağlıklı gebeliğe işarettir bence hamiles,n hayırlı olsun allahım kucağına almayı nasip etsin

ark. 2 düşük yaptım ve şuan degerlerim böyle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şuan saat kaç ve ne düşünüyorsunuz ?

Şuan saat kaç ve ne düşünüyorsunuz ?

Arkadaşlar konu çok basit =) şuan saat kaç ve suan aklınızda ne varsa ne düşünüyorsanız onu yazmanızı istiyorum maksat eğlence =)
  2. arkadaşlar ben 2düşük yaptım ve tekrar degerlerim yükseliyo ama ksn hamilemym bilmiym

arkadaşlar ben 2düşük yaptım ve tekrar degerlerim yükseliyo ama ksn hamilemym bilmiym

04.07.2012/degerim 12.89 07.07.2012/degerim 81.10 10.07.2012/degerim 219.63 çıktı ama doktor halen hamilesin kesin demiyor kafam çok karışık ve son regal tarihim 12.06.2012 sizin düşüncelerinizi alabilirmym bebisim
  3. Düşük yaptım ne zaman hamile kalırım ?

Düşük yaptım ne zaman hamile kalırım ?

düşük,düşük nedir,düşük nedenleri,düşük tedavisi,düşük sonrası gebelik Bir kadın için en güzel düştür anne olmak. Sevdiğinden bir parça dünyaya getirmeyi kim istemezki bu güzel meyveyi ? Gerçekleşen hayal gerçeğe dönüştüğü an anne adayının ayakları yerden kesilmiş heyecanla bebeğini kucağına alacağı günü beklemektedir.Tam her şey yolunda derken anne adayı bebeğini kaybederek bir yıkım yaşar....
  4. 2 kez düşük yaptım 2 yıldır korunmuyorum çocuğum olmuyor ?

2 kez düşük yaptım 2 yıldır korunmuyorum çocuğum olmuyor ?

Ben iki kez düşük yaptım . 2 yıldır korunmuyorum ama çocuğum olmuyor .. tedavi görüyorum yumurta büyütme iğnesi vurguluyorum ardından yumurta çatlatma iğnesi yapılacak . Sonra aşılama olacağım insaAllah . İki sorum olacak yumurta büyüdüğünü nasıl anlarız .. bide aşılama ile hamile kalanlar var mı ?

Sayfayı Paylaş