Arkadan ilişki acıtır mı günah mı?

M

Meliha.ww

Forum Okuru
Arkadan ilişki acıtır mı günah mı?

Arkadan ilişki acıtır mı melek kadınlar kulübü arkadan ilişki sonrası ağrı forum'da.​

Kızlar çok bunalimdayim ne yapacağımı bilemiyorum bana akıl verin lütfen. Eşim her ilişki sırasında zorla arkadan ilişki için zorluyor beni artık inanın cinsel ilişki yaşamak istemiyorum soğudum iyice. Arkadan ilişki günah olduğunu biliyorum ama ne yapacağımı da bilmiyorum. Arkadan ilişki acıtır mı bunu nasıl eşimin aklından çıkarabilirim.

images (12).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Ters ilişki yani arkadan yani anal ilişki hem günah hem de acı duyabileceğiniz bir durum olabilir. Eşinize burada bunu neden istemediğinizi anlatın. İlişki anında zevk duymadığınızı anlatın. Dinimizce de arkadan anusten ilişki yasaklanmış haram kılınmıştır. Şayet burada kadın razı olursa bu duruma o da günaha ortak olur. Bakara suresinde de geçiyor ay başı halinde kadına yaklasilmayacağı temizlenene kadar da yaklaşmayın diye emredilmis ve iyice temizlendikten sonra Allah'ın emrettiği yerden onlara yaklaşmasını buyrulmuştur.

Anal ilişki konusunda "anal ilişki ile hamilelik olur mu lütfen yardım" aşağıdaki linkten konu ile alakalı inceleyebilirsiniz.

Yani hem yapmak istiyorsunuz ya da yapacaksınız, olayı dine bağlamaya çalışıyorsunuz bir de korkuyorsunuz acı çeker miyim diye :) Şimdi dilerseniz Acı olayını anlatalım her türlü acır iki iki daha dört. Kesin.Net İslamda da arkadan ilişki anal ilişki net olarak haram olarak söylenmiştir. Bununla ilgili aşağıdaki konumuzu lütfen inceleyiniz.

Geri