Etiketler:
  1. mrklı

mrklı Forum Okuru

Arkadan ilişkiye girilince bir de boşalınca hamile kalınır mı arkadan ilişkinin zararları

Konu, 'Cinsellik Mekanı' kısmında mrklı tarafından paylaşıldı.

Tam haydar dümen tarzında bir soru olduğunun farkındayım kızlar ama kimseye de soramıyorum. Henüz acemiyim kız olduğum için anal ilişki isteyince partnerim yok diyemedim. Şaka bi yana sevdim de. Şimdi şunu sormak istiyorum sizlere ters anal işikdide hamile kalmanın mümkünatı var mı artı bunun zararları neler nelere dikkat etmem gerekiyor hem erkek hemde kadın olarak cevaplarsanız sevinirim.

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.403
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ;
    Bu tür ilişki de hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.İlişki sonrası anüsten sızan meninin vajina ile temas etmesi ve buradan da vajinaya sızması durumunda çok düşük de olsa bu tür bir olasılıktan söz edebiliriz. Mensinizde gecikme olursa test yaparsınız. Anal ilişki bağırsak yırtılmalarına , bağırsak çatlamalarına , enfeksiyonlara ,dışkı kaçırmaya neden olabilir. İslam dini de anal ilişkiyi yasaklamıştır. Bu konuya dair islami görüş için aşağıdaki linki ziyaret etmenizi öneriyorum..

İslamda anal birliktelik harammıdır?

SadmiN bunu beğendi.
  3. melekannesi

melekannesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    kusura bakmayın ama çok cahilsiniz hiç arkadan bebeğin doğduğunu görmedim zaten böyel birşey mümkün değil kadının üreme organları ön tarafındadır beyza 21 nin de dediği gibi eğer ön tarafa sperm sızıp içine girmemişse asla arkadan ilişkiyle hamile kalınmaz

Arkadan ilişkiye girilince bir de boşalınca hamile kalınır mı arkadan ilişkinin zararları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadan boşalınca hamile kalinirmi

Arkadan boşalınca hamile kalinirmi

Sevgilim arkadan bosaldigini soyledi tuvalete gidip diskimi yapmaya calistim gelmedi ama sivi dustu bikac damla sonra sildim ardindan yikadim hamile kalma olasılığım nedir?
  2. sürtünmeli ilişkiyle hamile kalınırmı

sürtünmeli ilişkiyle hamile kalınırmı

Mrblar ben adetim bittikten bir gun sonra nisanlimla surtunme yolu iliski yasadik ve kendisi bosaldi vajinamin uzerine iki gun sonra mide bulantisi midemde gaz sisme bas agrisi halsizlik ve uzerinden 5 gun gecmesesine ragmen akintim var birde karnimda sanki arada bir sey oynuyormus gibi birsey atiyor ve kasiklarim agriyor cok korkuyorum acaba hamilelik var midir
  3. Arkadan ilişkiyle Hamile kalır mıyım

Arkadan ilişkiyle Hamile kalır mıyım

Merhaba erkek arkadaşımla ters ilişkiye girdik tamamen peçeteye boşaldı ve boşalma sıvısı asla genital bölgeme değmedi boşalmadan önce sadece p***yle genital bölgeme 1 kere vurdu hamile kalma oranım var mı
  4. Anal ilişkiyle hamile kalınırmı

Anal ilişkiyle hamile kalınırmı

Sevgilimle anal ilişkiye girdik içine bolaşdım ama ondan önce 3-4 kere normal boşaldım 5. Yi anal ilişkide içine boşaldım vajinasına sızmış olabilir hamilelik olur mu
  5. Sevgilimle arkadan ilişkiye girdim sildim hamile olabilir miyim ?

Sevgilimle arkadan ilişkiye girdim sildim hamile olabilir miyim ?

Merhaba ben Mayıs ayında sevgilimle arkadan ilişkiye girdim ama vajinaya aktı mi bilmiyorum hemen ayağa kalktım peçete ile sildim ama adetin 2 gün gecikti hamile Kalır miyim çok korkuyorum

Sayfayı Paylaş