arkadaş

arkadaş
Kişinin kendi haline, tavır ve davranışlarına delalet eder. Ticarette başarı ve iyi şansa yorulur. Arkadaşınızın mutlu olduğunu gördüyseniz, bu sizinde mutlu olacağınız anlamına gelir. Arkadaşla kavga:birisine anlattığınız sırrınızın herkesin ağzına düşeceğine işarettir. Arkadaşınızı hasta veya üzgün gördüyseniz, ondan kötü bir haber alacaksınız demektir. Ticarette başarı ve iyi şansa yorulur. Arkadaşınızın mutlu olduğunu gördüyseniz, bu sizinde mutlu olacağınız anlamına gelir. Arkadaşla kavga:birisine anlattığınız sırrınızın herkesin ağzına düşeceğine işarettir. Arkadaşınızı hasta veya üzgün gördüyseniz, ondan kötü bir haber alacaksınız demektir.
Rüyada arkadaşınızı mutlu gördüyseniz, bu sizin de mutlu olacağınız anlamına gelir. Hasta olduğunu gördüyseniz, ondan kötü bir haber alacaksınız demektir.

Rüyada arkadaşı görmek ve konuşmak, ondan haber alınacağına işarettir. Rüyada yeni bir kimse ile arkadas oldugunu görmek, kendisine yeni bir is verilecegine, veya kendisinin yeni bir is kuracagina, halktan biri ise yeni bir eve tasinacagina delalet eder.
Arkadaşınızın mutlu olduğunu gördüyseniz, bu sizinde mutlu olacağınız anlamına gelir. Hasta veya üzgün gördüyseniz, ondan kötü bir haber alacaksınız demektir.
Arkadaşınızın mutlu olduğunu gördüyseniz, bu sizinde mutlu olacağınız anlamına gelir. Hasta veya üzgün gördüyseniz, ondan kötü bir haber alacaksınız demektir.

aşılama yapip tutan tutmayan butun arkadaslarimi bekliyorum lutfen hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
merhaba genital tüberkül doğruluğu nedir acana çok merak ediyorum lütfen bununla ilgilenen arkadaşlar yardımcı olabilirmi merhaba genital tüberkül doğruluğu nedir acana çok merak ediyorum lütfen bununla ilgilenen arkadaşlar yardımcı olabilirmi
merhAba genital tüberkül doğruluğu medir acaba ilgilenen arkadaşlar yardımcı olabilirmi çok merak ediyorum
Soru-Cevap 3
Sevgili arkadaslar lütfen ciddi ve empatiyle cevaplayalim nisanlimdan ayrildim geri donmesi icin bildiğiniz  bir  dua var mi Sevgili arkadaslar lütfen ciddi ve empatiyle cevaplayalim nisanlimdan ayrildim geri donmesi icin bildiğiniz bir dua var mi
Sevgili arkadaşlar nişanlımla ayrıldık geri dönmesi için ne okuyabilirim lütfen yardimci olacaklar cevaplasın
Soru-Cevap 1
Arkadaşım bana ilaçlı içecek verdi kendimden geçtim Arkadaşım bana ilaçlı içecek verdi kendimden geçtim
Arkadaşlar ben çok zor günler yaşadım yaşıyorum hala daha hastanelik oldum sevgilimle muayenelik oldum sevdiğini belli etmiyor sevgilim onu çok seviyorum biliyor ki canımı istese düşünmem veririm 1 ay önce bir arkadaşıma gittim çocukluk arkadaşım...
Kadınlar 2
Erkek Arkadasimin derdi ne Erkek Arkadasimin derdi ne
Müsait olsa bile bana çok nadir mesaj atıyor çok ilgisiz her şeyi denedim düzelmiyor işi yoğun Ondan mi acaba ama ona keyif veren konular olunca iş miş dinlemiyor napmalym?
Soru-Cevap 0
aşılama  yapip tutan tutmayan butun  arkadaslarimi bekliyorum lutfen aşılama yapip tutan tutmayan butun arkadaslarimi bekliyorum lutfen
Merhaba ben 22 yasinda ewli bayanim bna polikistik ower sendromu teshisi konuldu. Esimdede varikosel varmis. Butun ilaclari denedik doktorumla hic biri bi ise yaramadi. Bu ay adetimi bekliyorum asilama ilk ignede tutuyormu lutfen yardimci olun...
Kadınlar 3