arkadaşım için üzülüyorumm

gothic kız

Aktif Üye
Üye
arkadaşım için üzülüyorumm
ya arkadaşlar benim sınıfımda bir arkadaşım var ismini vermiycem ama iyi bir kız
şimdi sınıfta herkes tlefonu ile oynuyo
bu kızda onların yanına gidiyo çünkü arkadaşı orda o bana gıcık olan kızında telefonum diye getirdiği telefonu var bu o kıza dediki verde bakıyım dedi kızda buna hemen dur ya bi diye tersledi kızın yüzü çok kötü oldu sonra tekrar dedi ver bi bakıyım diye sonra yine aynısını yaptı nneyse bu kız artık yerine geçti bana dediki keşke benimde telefonum olsa ya dedi kızlara bakarak.
sonra dedimki baban almıyo mu dedim ''nasıl alsın dedi bir ikizim var bi ablam var bide ben varım etti 3 dedi hangimize alsın zaten para yok dedi'' bende çok üzüldüm ya bu kıza telefon alasım var bende babama zorla aldırdım yani bana yardım edin ne yapmalıyım bu kızı eziyorlar aralarında kıuz bi verin bakayım diyo vermiyorlar üzülüyorum bende para biriktiremem çünkü günde sadece 1 ytl alıyorum yardımlarınızı bekliyorum.

Yapacagin bir sey yok tatlim,dusunmen yeterli ama sen ne yapabilirsin ki.Nasilsa ileride telefonu olur,herkes esit sartlara sahip degil uzgunum ama hayatin gercegi bu.Hem telefonu olsa faturasi,kart parasi vs....olmamasi olmasindan daha iyi.

haklısın fakat birde o gıcık kız telefonum var diye hava atıyo bu kız ne zaman iştese ya bir dur diyip iteklemeler ben zaten telefonumu ne zaman getirsem hemem ona veriyorum nasılsa evde doyasıya oynuyacağım

Geri