Arkadaşımın sevgilisi bana teklif etti

P

Pelinsadd

Forum Okuru
Arkadaşımın sevgilisi bana teklif etti
Arkadaşımın sevgilisi bana teklif etti ne yapayım

Merhaba

Şimdi yazacaklarımı lütfen iyi okuyun ve okumadan hemen atlayıp beni yargılamayın önce okuyun. Arkadaşım sevgilisinden ayrılalı 2 ay oldu , arkadaşımla samimiyim ve üniversitede okuyorum arkadaşımda sevgilisi de üniversiteden . Arkadaşımla aynı evi paylaşıyoruz 3 kişi kalıyoruz aynı evde. Dediğim gibi arkadaşım sevgilisinden ayrıldı hatta kavga edip ayrıldılar ve zaten ayrılmadan önce de ondan ayrılacağını söylüyordu yani ayrılmayı aslında isteyen arkadaşımdı diyebilirim. Ayrıldılar ve arkadaşım bir daha asla görüşmem diyor. Şimdi benim sorunum şu ; arkadaşımın eski sevgilisi benimle konuştu ve benden hoşlandığını benimle çıkmak istediğini söyledi çocuk çok iyi birisi aslında ama şimdi o arkadaşımın eski sevgilisi diye ben bunu niye reddeyim arkadaşım buna bozulur mu bilemem ama ben bu çocuğun iyi biri olduğunu düşünüyorum ben de hoşlanmaya başladım . Ne yapmalıyım kabul etmek istiyorum ama arkadaşımın tepkisinin ne olacağını bilmiyorum ne yapmalıyım.

Merhaba Pelin

Anlattığın gibi ve yazının başında ısrarla belirttiğin gibi yazını sindire sindire anlayarak okudum tatlım. Şimdi sana söyleyeceklerimi sen de iyi anla ve sindire sindire oku olur mu okumadan bir yorum yapma. Bak tatlım önce şu soruya cevap ver ; arkadaşının eski sevgilisiyle neden çıkmak istiyorsun ayrıca biriyle çıkmaktan beklentin nedir neden biriyle çıkarsın. Biz üniversite de okurken insanlar evlenmek için çıkarlardı ve çoğu cinsellik yaşamaz elele tutunmaktan öte gitmezdi. Sen neden çıkarsın bu sorunun cevabını ver. Ve bu cevabın etik mi kendine cevap ver. Aynı evde kaldığın ve 2 ay önce ayrıldığını söylediğin arkadaşının sevgilisiyle çıkmak bana göre etik değil. Ya arkadaşın senin gerçekten arkadaşın değil ya da sen arkadaşlıktan ne anlıyorsun bunu ben anlamadım. Buna benzer bir konu geçenler de yazmıştı biri ben aynı kişi olduğunu düşünüyorum. Bak tatlım arkadaşının eski sevgilsiyle çıkmak çok ahlaki etik bir durum değil ama hayat da karar da senin buyur çık sonuçlarını da gör bakalım

Merhaba Pelin

Anlattığın gibi ve yazının başında ısrarla belirttiğin gibi yazını sindire sindire anlayarak okudum tatlım. Şimdi sana söyleyeceklerimi sen de iyi anla ve sindire sindire oku olur mu okumadan bir yorum yapma. Bak tatlım önce şu soruya cevap ver ; arkadaşının eski sevgilisiyle neden çıkmak istiyorsun ayrıca biriyle çıkmaktan beklentin nedir neden biriyle çıkarsın. Biz üniversite de okurken insanlar evlenmek için çıkarlardı ve çoğu cinsellik yaşamaz elele tutunmaktan öte gitmezdi. Sen neden çıkarsın bu sorunun cevabını ver. Ve bu cevabın etik mi kendine cevap ver. Aynı evde kaldığın ve 2 ay önce ayrıldığını söylediğin arkadaşının sevgilisiyle çıkmak bana göre etik değil. Ya arkadaşın senin gerçekten arkadaşın değil ya da sen arkadaşlıktan ne anlıyorsun bunu ben anlamadım. Buna benzer bir konu geçenler de yazmıştı biri ben aynı kişi olduğunu düşünüyorum. Bak tatlım arkadaşının eski sevgilsiyle çıkmak çok ahlaki etik bir durum değil ama hayat da karar da senin buyur çık sonuçlarını da gör bakalım
[/QUO
bencede aynı kişi @SadmiN
:rolleyes: :rolleyes:

Arkadaşın neden ayrılmış onu biliyomusun çocuk iyi biri diyorsun nerden biliyorsun belki arkadaşına inat sana yanaşıyor bence iyi düşün artıları eksilerini karşılaştır sonradan pişman olma

Geri