Arkadaşımın sevgilisinden hoşlanıyorum

A

AsuXXX

Forum Okuru
Arkadaşımın sevgilisinden hoşlanıyorum
Arkadaşımın sevgilisinden hoşlanıyorum ne yapmalıyım o da benden

Merhaba

Ben üniversite 3. sınıfta okuyorum 3 kız bir evi paylaşıyoruz üçümüz de aynı bölümde okuyoruz. benim sorunum büyük ev arkadaşımın sevgilisinden hoşlanıyorum hatta seviyorum aşığım desem doğru olur. Onun da bana karşı duyguları var hatta bunu biraz söyledi. bazen bizim eve geliyor , mutfakta ben yemek yaparken mutfağa bir şey almak için geldi ve oturdu arkadaşım salonda ders çalışıyor bu esnada arkadaşımın sevgilisi bana kur yaptı biraz ben de ya senin sevgilin içeri de şaşırdın kişileri herhalde dedim ama gözlerim uçuyordu adeta ona bakarken o da yoo şaşırmadım dedi sonrasında başka konuşmalar filan ama ben kapıyı açmadım ama ben onu seviyorum ne yapmalıyım bu durumda benim bir suçum yok gelip o konuşuyor ne yapayım reddetmekde içimden gelmiyor

Asu merhaba

OOO iyi bence kabul et hatta hemen bence ne güzel işte o da sana ilgisiz değil ne güzel sende hoşlanıyorsun arkadaşını boşver o da başının çaresine baksın sevgilisine evleneceğe erkeğe sahip çıksaydı değil mi bence bu fırsatı kaçırma senin ne suçun hatan var ki bence arkadaşın sevgilisine sahip çıksaydı tatlım.......... Dememi bekliyorsan yanılıyorsun güzelim. Bir defa 3 tane hata ve günahın içerisindesin birincisi arkadaşının sevgilisine göz dikmişsin , ikincisi arkadaşının karaktersiz sevgilisi sana açılmış sen ne kadar kapıyı açmadım desen de açmışsın , üçüncüsü arkadaşının sevgilisinin sizin evde hatta senin mutfağında işi ne.. Kısaca Hem arkadaşına ihanet etmiş olacaksın hem kendine hem de sevgi adına gerçek sevgiye ihanet etmiş olacaksın. Ve unutma senin için sevgilisi k bu senin de arkadaşın , bırakan seni de başkası için bırakır emin ol bundan hayır gelmez hiç ahlki etik bir şey değil. bence bu durumu belgele ve sesini kaydet görüntüsünü videosu filan ne bileyim kaydet ve arkadaşını uyar bu karaktersiz bana yazılıyor de... Etik ahlaki olan budur ve arkadaşın bunu defetsin tatlım bu rezilden adam olmaz eş hiç olmaz.

Asu merhaba

OOO iyi bence kabul et hatta hemen bence ne güzel işte o da sana ilgisiz değil ne güzel sende hoşlanıyorsun arkadaşını boşver o da başının çaresine baksın sevgilisine evleneceğe erkeğe sahip çıksaydı değil mi bence bu fırsatı kaçırma senin ne suçun hatan var ki bence arkadaşın sevgilisine sahip çıksaydı tatlım.......... Dememi bekliyorsan yanılıyorsun güzelim. Bir defa 3 tane hata ve günahın içerisindesin birincisi arkadaşının sevgilisine göz dikmişsin , ikincisi arkadaşının karaktersiz sevgilisi sana açılmış sen ne kadar kapıyı açmadım desen de açmışsın , üçüncüsü arkadaşının sevgilisinin sizin evde hatta senin mutfağında işi ne.. Kısaca Hem arkadaşına ihanet etmiş olacaksın hem kendine hem de sevgi adına gerçek sevgiye ihanet etmiş olacaksın. Ve unutma senin için sevgilisi k bu senin de arkadaşın , bırakan seni de başkası için bırakır emin ol bundan hayır gelmez hiç ahlki etik bir şey değil. bence bu durumu belgele ve sesini kaydet görüntüsünü videosu filan ne bileyim kaydet ve arkadaşını uyar bu karaktersiz bana yazılıyor de... Etik ahlaki olan budur ve arkadaşın bunu defetsin tatlım bu rezilden adam olmaz eş hiç olmaz.
Selam Güzel söze ne denir degilmi
@SadmiN ihanet ve arkadaşın sevgilisine göz dikmek :rolleyes:

Sanrım sen göz koymuşsun bir kere burada vicdan rahatlatmak derdindesin . kabul et bence. Bu dünya etme bulma dünyası sende aynısını yaşayacaksın emin ol bu karakter meselesi

Geri