arkadaşlar 2 aydır adet görmüyorum

korkuyorum

ben 16 yaşındayım 2 aydır adet olamıyorum korkuyorum acaba sebebi ne olabilir

acil yardııım :(

merhaba benim size bir sorum olucak yardımcı olursanız çok sevinirim. 18 yaşındayım hazirann 15inde adet oldum ama olmadan önce bi kaç kere erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilşkye girdik. vajinaya boşalma gibi birşey söz konusu bile olmadı. 2 aydırda adet olmadım. karnmn altında hafif bi şişlk var gibi kasıklarmda ağrı oluyo. çok korkuyorum gece gündüz bunu düşünmekle geçiyor :( eczaneden test aldım negatif çıktı kan testi için hastaneye gidemyrm ailem duyar diye ne yapıcağmı bilmiyorum hastanede bildiriyorlarmı bilgi vereblrmisnz? birde sınav ve tercih streside var ondanda olablrmi? hamile olma ihtimalim varmı lütfen yardımcı olun :(

merhaba benim size bir sorum olucak yardımcı olursanız çok sevinirim. 18 yaşındayım hazirann 15inde adet oldum ama olmadan önce bi kaç kere erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilşkye girdik. vajinaya boşalma gibi birşey söz konusu bile olmadı. 2 aydırda adet olmadım. karnmn altında hafif bi şişlk var gibi kasıklarmda ağrı oluyo. çok korkuyorum gece gündüz bunu düşünmekle geçiyor :( eczaneden test aldım negatif çıktı kan testi için hastaneye gidemyrm ailem duyar diye ne yapıcağmı bilmiyorum hastanede bildiriyorlarmı bilgi vereblrmisnz? birde sınav ve tercih streside var ondanda olablrmi? hamile olma ihtimalim varmı lütfen yardımcı olun :(

aynı durumdyz ve kan tahlıllernde cıkar mı acaba lütfen yardmcı oln

merhabalar ben 38 gündür adet olmuyorumm evde yapılan testlerden yaptım iki defa negetif çıktı sizce ne yapmalıyım

Ayşe hanım sürtünme yoluyla hamile olmak diye birşey yoktur. Siz bebek yapmayı çok mu kolay sanıyorsunuz. Millet içine boşaldığında bile bebek olmuyor. Korkacak birşey yok. Psikolojikmen herşey.

ya ben 3 aydır regl olmuyorum 3.5 ay oldu yani annemle babam ayrı baamda kalıyorum regl oldugumu söylemekde istemiyorum sizce ne apmlıyım bu arada ben 13 yaşındayım gireceğim yani ilk oldum sonra 3.5 (üç buçuk) ay boyunca olmadım

Canım sen daha yeni olduğun için bana normal geldi ama genede bir kadın doğuma gitmelisin gerçi yaşında tutmuyor

Ayşe hanım sürtünme yoluyla hamile olmak diye birşey yoktur. Siz bebek yapmayı çok mu kolay sanıyorsunuz. Millet içine boşaldığında bile bebek olmuyor. Korkacak birşey yok. Psikolojikmen herşey.

yanlış bilgi verme bence benim hastanede çalışan arkadaşım var erkek arkadaşı vajinasının dışına boşladığı için hamile kalıp kürtaj olanların olduğunu söylüyor hiç de belli olmaz yani

Geri