Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arkadaşlar 2012 Miss Turkey Ne Zaman bilen var mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 Miss Turkey Ne Zaman bilen var mı acaba aranızda? Merak ettim kesinlikle izlemem lazım çok seviyorum ben Miss Turkey yarışmalarını :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Miss Turkey Ne Zaman 2012

Miss Turkey 2012 Finali Ne Zaman

1980 yılından beri her yıl düzenlenen güzellik yarışması programı Miss Turkey 32. Türkiye güzelini seçmeye hazırlanıyor.

Miss Turkey 2012 finali 31 Mayıs gecesi yine çok güzel görüntülerle yapılacak. Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenecek tören Star TV'de yayınlanacak.

Yarışmada birinci gelecek güzel ülkemizi Miss World (Dünya Güzellik), ikinci güzel Miss Universe Kainat Güzellik Yarışması üçüncü güzel ise Miss Earth'de temsil edecek. Yarışmada dördüncü seçilen güzel Miss International ilan edilecek.

Arkadaşlar 2012 Miss Turkey Ne Zaman bilen var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Miss Turkey 2012 başvuru formu

Miss Turkey 2012 başvuru formu

Miss Turkey başvuru formu 2012 2012 Miss Turkey başvuru şartları Merhaba Sevgili Melek'ler ve 2012 Miss Turkey yarışmasına katılmak isteyen, kendine ve güzelliğine güvenen tüm güzel kadınlar, sizler için bu yazımızda 2012 Miss Turkey şartlarını ve başvurularını konu alıyoruz :) Star TV'in organizasyonuyla düzenlenen Türkiye’nin en güzel kızlarının seçildiği Miss Turkey 2012 Güzellik...
  2. 2012 İstanbul Autoshow Giriş Ücretleri Ne Kadar bilen var mı?

2012 İstanbul Autoshow Giriş Ücretleri Ne Kadar bilen var mı?

2012 İstanbul Autoshow Giriş Ücretleri Ne Kadar olduğunu bilen var mı acaba aranızda? Bende 2-11 Kasım 2012 tarihleri arasında ki otomobil fuarına gitmek istiyorum ama ücretler uygunsa tabi.
  3. Eftler Ne Zaman Hesaba Geçer bilen var mı

Eftler Ne Zaman Hesaba Geçer bilen var mı

Eftler Ne Zaman Hesaba Geçer bu konuda bilgisi olan varsa aranızda bana acilen eft nin hesaba geçme süresi ne kadar yazsın lütfen!
  4. Arkadaşlar Gökşen Ateş Kimdir bileniniz var mı?

Arkadaşlar Gökşen Ateş Kimdir bileniniz var mı?

Merhaba Kuzey Güney dizisinde rol alan güzel oyuncu Gökşen Ateş Kimdir merak ediyorum bana mümkünse Gökşen Ateş biyografi bilgilerini yazar mısınız acaba?
  5. 2012 kurban bayramı tarihi ne zaman bilen var mı

2012 kurban bayramı tarihi ne zaman bilen var mı

Kızlar bu yıl Kurban Bayramı hangi aya ve hangi güne denk geliyor acaba 2012 kurban bayramı tarihi ne zaman bilen varsa yazsın lütfen.

Sayfayı Paylaş