Arkadaşlar 7 haftalık karından ultrason görüntüm sizce cinsiyet nedir ramzi teorisine göre yorum yapabilenler yardımcı olabilir mi lütfen

Angeller

Yeni Üye
Üye
Arkadaşlar 7 haftalık karından ultrason görüntüm sizce cinsiyet nedir ramzi teorisine göre yorum yapabilenler yardımcı olabilir mi lütfen
IMG_1916.jpeg
IMG_1916.jpeg

Selamlar hayatım yakın çekim ve net görüntün var ise onu ekleyebilirsen tahmin yapabilirim. Sevgiler aramıza hoş geldin bitanem.

Artı elindeki görüntülerle sen resim ekleyeceksin çoğu zaman ekleyen kullanıcılarımızın resminden yorum yapamıyoruz görüntüler net olmuyor sen daha iyi görebilirsin nuba göre cinsiyet isimli bi konumuz var onu incele ordan kendinde bakabilirsin hayatım. Ahanda konunun linki :)

Selamlar hayatım yakın çekim ve net görüntün var ise onu ekleyebilirsen tahmin yapabilirim. Sevgiler aramıza hoş geldin bitanem.
Hosbuldum yok sadece elimde bunlar var maalesef ikinci gebeliğim.ilkinde düşük yaptım ,her iki cinsiyet de başım gözüm üstüne, ilk önceliğim tabiki de sağlıklı olması ama insan merak ediyor yınede

Hosbuldum yok sadece elimde bunlar var maalesef ikinci gebeliğim.ilkinde düşük yaptım ,her iki cinsiyet de başım gözüm üstüne, ilk önceliğim tabiki de sağlıklı olması ama insan merak ediyor yınede
Rabbim, sağ salim kucağına almanı nasip etsin hayatım. Takma bunlar tatlış şeyler tabi ki mrk edeceksin ama çok mrk edip dert etme. Relax ol yat uzan bak ne güzel mandalin portakal var ye :D:D Ye tatlıyı getir hakkıyı ye ekşiyi getir ayşeyi. Sağlam şekilde al da kucağına Allah neyi nasip eder ise o bitanem :cheer2::hail::dil::uhh::toilet::ehi::gezme::asskim:

Geri