arkadaşlar acil yardim lütfen

türkandolunay

Yeni Üye
Üye
arkadaşlar acil yardim lütfen
Arkadaşlar merhaba size bir sorum olacak kısmetse 14 şubatta istemem ve nişanım olcak evde nişanı dışarda yapmıyorum çünkü mayısta düğünüm var. Niye o kadar kısa süre derseniz babam hasta olduğu için uzatmıcaz arayı. şimdi sorum bizim ev çok büyük 50-55 kişilik bir nişan olck daha fazlada olabilir. şimdi kahve yapılırken herkese yapmam gerekirmi yoksa sadece büyüklere anne baba sevgilimin ailesine ve anneananeleremi yapayım ?
 

Moss

Üye
Üye
sizi kim isteyecekse ona yapılır anne baba mustakbel eş diye biliyorum ben. diğerlerine sizin varsa kardesiniz yoksa bi arkadasiniz falan yapabilir.
 

Uzman SühaN

Administrator
Merhaba ;
Bir defaya mahsus bu durum da herkese ikram etmeniz gerekir.Birine yapıp diğerine yapmamak olmaz.Mutfakta size yardımcı olucak biri olsun Ocağın her iki gözünde geniş ve büyükçe kapta kahvenizi rahatlıkla yapabilir,ikram edebilirsiniz.
 

Ezgi Engin

Yeni Üye
Üye
Herkeze yapıcaksın malum eve gelenlerın hepsı erkegin ailesi . nıhayetınde o annesı bu amcası diye ayırmak simdiden senli benli olusmasını saglayacaktr. ayrımcılık yapma ve hepsıne yap. bende evde yapmıstım ve hepsıne yapmısttık . kahve makinası al nedir 10 15 ttl bişiy zaten.
 
Üst