arkadaslar cok aci okuyun

Emmek-Ici

Yeni Üye
Üye
arkadaslar cok aci okuyun
daha henüz 18 yasina yeni basmis kücük bir genc kizin hikaysini dinlerin arkadaslar belki cogunuz duymustur bunu ama duymayanlar olabilecegini dusundum.. bu olaya benim oturdugum sehrin yakinlarinda 2 benzer defa gerceklesti...

18 yasina henüz tertemiz bir genc kiz,kalbi saf güzel ama kaderi ise sanssiz,tek hayali var onuun okulda iyi bir karne, birde ailesini mutlu görmek her saniye.bir gün gelir okulda sene sonu kutlamasina, partinin yeri sehir disi bir discoda, hic basmamistir ayak ne bir disco ne bara, bu yüzdende evde kalip gitmek istemez oraya. Fakat israr eder sinif arkadaslari, BIRAK KIZIM YAPMA SIMDI BÖYLE NAZ AYAKLARI diyince ikna olur babasindan izin ister, onaylar babasida TAMAM KIZIM der. biraz tedirkin ve biraz merakla aksami bekler ve gelir turne arkadaslari.kapidan cikar gunahsiz olan bakislarla..

Parti baslar herkezde keyif yerindedir, elde alkol herkezin bir tek o icmeyendi. Utangac ve masun kösede oturur kendisi. Yabaciydi ona bu tarz eylence sekli.Arkadaslariysa gidip dans bistinde cosarlar. Ne bakar, ne sorar, nede yanlarina cagirirlar. Az bir vakit sonra gider bardan bir su ister, barmen olan seytan ise icecege ilac döker.
Sinsiden bakar kiza kankalari,nöbette.Kiz fenalasir, cikar disari az bi hava almaya. Kanindaki zehir onu yerle bir eder bir anda. Firsat gelip arkasindan kosarlar kansizlar. Yardim amaciyla arabaya bindirip kacirirlar. Basina bir torba, agzinida bandla kapatip götürürler issiz bir ormana..

Iste simdi baslar felaket dolu dakikalar.
Gencecik bir beden icin caresiz o anlar.
Dilim varmaz söylemeye, elim varmaz yazmaya..
o kisi sorla hakim olup tevavüzle kiyalar ona..
Ve birde utanmadan arkadasa haber salarlar.
Az bi vakit sonra gelir oda seytana uyar.
Oda ayni kötülügü tertemiz bir ruha uygular..
Alkolunde etkisiyle herkes bagirip eylenir, son olan oglan o torbayi basindan indirir.Gördükleri o an onu katl eder, o an KARDESINI görür biden hayati söner.. Inanmak istemez gözlerine fakat nafile.
Utanir kendinden vede gider eli beline, önce silahi dayar ceker tetigi kardesine vede sonrada sikar son kursunu kendi beynine...

Arkadaslar buna benzer bir olay daha yasandi burda... Allah´im hepimizi korusun, tanidiklariniza anlattin arkadaslar anlatinki anlamayanlar anlasinlar Zina ve alkolun yarattigi etkiyi.. ben cok etkilendim ve bunu sizinle paylasma geregi duydumm...

Ben bunu biliyordum :uhu:

Allahim insnai kötü nefsinden korusun.
Cok aci bir durum.. Cooookkk

Rabbim dogru yoldan ayirmasin INSALLAH

evet cnm ben biliyorum bunu.diycek bişey bulamyorum.Allah şaşırtmasın dogru yoldan cıkarmasın şeytana uydurmasın kimseyi.

Allah gostermesin kimseye,herseyde oldugu gibi bu tur olaylarda da cok dikkatli olmak gerekli.Ailelerin cocuklarini cok iyi yetistirmeleri gerekli.Yasaklar ile,kurallar ile olacak birsey de degil,sinirlarimizi bilmeliyiz ve ozgurlugu abartmamaliyiz,eglencede dozunda olmali.Hayatinda oyle yada boyle bir kurtlar sofrasi oldugunu unutmamaliyiz,biz iyiyiz diye karsimizdaki de iyi olacak diye birsey yok.Iyiler oldugu kadar kotulerinde oldugunu unutmamaliyiz ve bu bilinci cevremizdekilerede asilamaliyiz.

offf cok kötü oldum allah hepimizi korusun walla cok etkilendim ya aglamadım desem yalan olur yaa yazık yaa

Geri