arkadaşlar derdımee bir çaree :(

elamelek

Yeni Üye
Üye
arkadaşlar derdımee bir çaree :(
ARKADAŞLAR SEVDIGIM BİRİ VAR AMA EVLENMEK ZORUNDA OLDUGUM BAŞKA BIRI VAR BENIM ONLA EVLENMEM GEREKIYOR CUNKÜ BENI AİLEMLE VE SEWDIGIM KİŞİNİN HAYATI İLE TEHDIT EDIYOR BU KISIYI 4 YILLDAN BERI TANIYORUM AMA ARTIK ONU SEVMIYORUM BENIMM SEVDIGIM BAŞKA ÇÜNKÜÜ NE YAPACAGIMMM :( :( :uhu: :uhu:

ARKADAŞLAR SEVDIGIM BİRİ VAR AMA EVLENMEK ZORUNDA OLDUGUM BAŞKA BIRI VAR BENIM ONLA EVLENMEM GEREKIYOR CUNKÜ BENI AİLEMLE VE SEWDIGIM KİŞİNİN HAYATI İLE TEHDIT EDIYOR BU KISIYI 4 YILLDAN BERI TANIYORUM AMA ARTIK ONU SEVMIYORUM BENIMM SEVDIGIM BAŞKA ÇÜNKÜÜ NE YAPACAGIMMM :( :( :uhu: :uhu:

canım evlilik öyle zorla yapılcak bişi değilki bütün yaşamın söz konusu. evlenelip bitmiyo ki eş çok öenmli ananda babanda kardeşinde en yakın arkadaşında yeri geliyo o oluyo heleki aklın başkasındaysa o adamla evlenilirmi. dağ başında değiliz dicem ama biliyorum içinden neler gecireceksin ama sen bu konuyu büyüklerinle herkesle konuş istemediğini belirt eminin onlar bir care bulacaklardır. inşallah herşey yoluna girer. gelişmeleride yaz olur mu :D

olmaz tabikkii ama canımm onun gözü dönmus gecen bızım eve geldıı bastı resmenn hemde pompalı tufekleee geldiii cok kotu seylerr olduu ama ben onu sevmıyorumm başkası warrrr aklımdaa vee onuu kaybettımmmmm :(

buraya yazıcağına polise başvursan daha iyi olmazmı.başkasını sevmesen bile sevmediğin bi insanla evlenemezsin.

sevdiğin birisi varsa tabi ki evlenme istemee bir evlilik yürümez ki evlilik meselesi şakaya gelmez bir ömür hayatını sürüreceğin insan sonuçta yani istediğin kişi olmalı.tehdit durumu da ayrı bir suç zaten polise başvurmaı öneririm.

Geri