arkadaslar lutfen bana bi akil verin yoksa kafayi yiycem

bu kadar cok seviyorsan onu pesini birakma, ortadaki yanlis anlasilmayi acikla ikna et onu. Sevgi kolay bulunmuyo...

once ben bi mesaj yazdim ozur diledim onu ne kadar cok sevdigimi ve onu asla aldatma gibi biseyin soz konus bile olamicani anlattim onunun benim icin dunyadaki en degerli varlik oldugu anlattim yazdigim gun bisey yazmadi ama ertesi gun asilsin diye bi msj geldi ardindan ne yapiyorsun iste bunun gibi 5 turlu msj geldi ama bana hala kirgin biliyorum yinede bunada sukur konusuyor benle ins buzlarda erir
walla cok sevindim hadi hayırlısı inş bir daha böle şeylerle karşılaşmazsınız... ::))))

ne sebeple tartışınız konu neydi bilemiyorum ama herşeyin ilacı zaman bekle herkez sakinleşsin

once ben bi mesaj yazdim ozur diledim onu ne kadar cok sevdigimi ve onu asla aldatma gibi biseyin soz konus bile olamicani anlattim onunun benim icin dunyadaki en degerli varlik oldugu anlattim yazdigim gun bisey yazmadi ama ertesi gun asilsin diye bi msj geldi ardindan ne yapiyorsun iste bunun gibi 5 turlu msj geldi ama bana hala kirgin biliyorum yinede bunada sukur konusuyor benle ins buzlarda erir hmm bunu görmemiştim bak herşey düzelmişş:))mutluluklar

Canım sen zaten üstüne düşeni yapıp yeteri kadar açıklama yapmışsın.Bence daha fazla bişey yapma.Seni dinlemesi ve sana inanması gerek.İsterse dünyanın en kıskanç erkeği olsun senin açıklamanı dinlemeden kestirip atmaya hakkı yok.Bırak biraz kendi haline.baksana mesaj atmaya başlamış.

kizlarrrr baristik barismamizzin stune hemen evlenme teklifi yapti hahaha evleniyoruz sozlendik ne degisti 2 hafta icinde bilmiyorum ama ne degistiyse cok iyi oldu :D

kizlarrrr baristik barismamizzin stune hemen evlenme teklifi yapti hahaha evleniyoruz sozlendik ne degisti 2 hafta icinde bilmiyorum ama ne degistiyse cok iyi oldu :D

ayyy gercektenn cok sevindm canım hayırlı ugurlu olsunn tebriklerrr yaaa wallaa cok mutlu oldumm..seni kaybetmekten korktu belki dee gercekten tebriklerr mutluluk yagmurunda şemsiyesiz kalınn cnmm bnm :oppucuk:

tsk canim sagol walla bilmiyorum ama bisey biliyorum beni gercekten seviyor :p bana telefon etmisti ve bende o an bizim sarkimizi dinliyordum e tabi bitaraftanda agliyordum :(:( sesimi duyunca dayanamadi :D:D duygusala bagladim cozdum isi hahaha

Benzer Diğer Konularımız !

Geri