Arkadaşlar nolur yardım edin çaresizim

eyvallah_21

Yeni Üye
Üye
Arkadaşlar nolur yardım edin çaresizim
sevgilim bana küfür etti rüyada sevgilini ailenle tanıştırmak sevgilim küfür ediyor rüyada sevdiğini ailenle tanıştırmak
arkadaşlar yardımınıza tecrübelerinize ihtiyacım var
benim bi erkek arkadaşım var.. onu ailemle tanıştırdım ve bende onun ailesiyle tanıştım...
aramız çok iyi... beni çok ama çok seviyor bi dediğimi iki etmiyor..başka erkeklerin hayır diyeceklerine sadece beni üzmemek adına evet diyor...çok az kavga ediyoruz ama kavga ettiğimiz zaman ağza alınmayacak sözler söylüyor... beni çok seven o insan bu mu diyorum..
çıldıracak gibiyim ....yoksa beni gerçekten beni sevmiyor mu dersiniz...

canım benim sana yardım etmek cok ısterdım lakın erkeklerın sagı solu bellı olmuyor ne desem nasıl anlatmaya baslasam nasıl ucundan tutsam bılemıyorum sordugun sorunun cevabı cok genıs ve kapsamlı ama onu ancak sen cozebılırsın kımse kımsenın ıcındekı duyguyu bılemez bazen hıc tahmın etmedıgımız kısılerden neler cıkıyor o yuzden sana bırsey dıyemeyecegım ama boyle caresızlılıgın benıde uzdu allah yardımcın olsunn....

benim bi erkek arkadaşım var.. onu ailemle tanıştırdım ve bende onun ailesiyle tanıştım...
aramız çok iyi... beni çok ama çok seviyor bi dediğimi iki etmiyor..başka erkeklerin hayır diyeceklerine sadece beni üzmemek adına evet diyor...çok az kavga ediyoruz ama kavga ettiğimiz zaman ağza alınmayacak sözler söylüyor... beni çok seven o insan bu mu diyorum..

:)

Canımcım benimki de aynı seninki gibi :) Rahat ol, saygılı ol ve dürüst ol. O utansın. :)

Canım bir tek sanamı ediyor yoksa baska arkadaşlarıylada kavga ettiklerinde onlaradamı ediyor bunu ögren eger tek sanaysa bilemem ama baskalarınada aynı seyleri söylüyorsa belki sinirlendigi zaman kendini tutamıyordur.

bide bu küfür problemi... tatlım bak arkadaşın dediqi qibi tek sana böyleyse bence uzun uzun düşün ve sonunda ikiniz için en doqru kararı vereceqıne ınanıyorum ben....
hayat bu karsına neler cıkacagı bellı olmaz zarlarını iyi atmalısın mutlu olman için......
ama birde bu küfür olayını herkeze yapıyorsa onun kendiyle ilqili bir aqız alıskanlıqıda olabilir. ama ne olursa olsun vazqecemem diyorsan al karşına konuş ben bana küfür etmeni istemiyorum beni kırıryorsun de eqer bunu tekrarlarsa ilişkinizi qözden qeçirirsen iyi olur....
senin için temennim mutlu olman .... qrşz....:bai:

Sanirim senin sevgilin,seni sevsede sinirine hakim olamiyor.Bu sadece sinirlenince olan bir durum olsada dikkatli ol.Daha sonra bunu farketsede is isten gecmis oluyor seni kiriyor bir kere.Bu duruma alisirim dersen baska ama degisir dersen -bunu cok kisi umut eder- degismez cunku,hic kimseyi degistiremezsin. Bastan onlemini al,kadinlarin en cok yaptigi hata degisir yada ben degistiririm diye bazi seylere goz yummalari.Boyle davranmak onun karakteriyse iyi dusun,karar verecek olan sensin.Biraz olc,bic.Ayrica onu baska cevrelerde de tani,onun arkadas ortami,senin arkadas ortamin gibi.

bak arkadaşım,bence seni seviyor evet küfür bir problem ama kusursuz aşk arayan aşksız kalır.Sadece bir kötü yanına bakıp karar veremezsin bir bütün olarak değerlendirmelisin erkeklerin büyük çoğunluğunda olan birşey bu... Geçer mi?dersen hayır geçmez tatlım merak etme çok seviyorsan birsüre sonra alışırsın ve sana çekici bile gelebilir dikkat!!! tecrübe konuşuyor.

canım bak ben 4 yıllık evliyim flörtlük zamanında her istediğimi ypıyodu aynen seninki gibi beni üzmemek için nişanlandık hersey yine güzel ama küfür benimkide ediyo sadece bana değil genelde kızınca yda canı biseye sıkılınca cabuk öfkelenir ve evlendik hala küfür ediyo ve benimki birazda hovardalık var ama ben buna bile katlanıyorum seviyosan hersey güzel kusursuz aşk olmaz ki ararsanda aşksız kalırsın tabi ben bazen pişman oluyorum ama yine de eşimi seviyorum eşimin en ağır gelen sorunu sorumsuz olması çok sık iş değiştirmesi diğer hersey olup gidiyo canım

Geri