Arkadaşlar nolur yardım :(

ceyda perinoğlu

Yeni Üye
Üye
Arkadaşlar nolur yardım :(
Adetim 3 gün gecikti ve kahverengi az bişey akıntı geldi beta hcg 4.4 çıktı doktor hamile değilsin dedi ama adet de olmuyorm ben güvenemedm doktora bu değerde hcg çıkıp da hamile olduğunu öğrenen var mı nolur kafayı yicem çok moralim bozuk :KK43:

Adetim 3 gün gecikti ve kahverengi az bişey akıntı geldi beta hcg 4.4 çıktı doktor hamile değilsin dedi ama adet de olmuyorm ben güvenemedm doktora bu değerde hcg çıkıp da hamile olduğunu öğrenen var mı nolur kafayı yicem çok moralim bozuk :KK43:
Cnim akintin devm etmiyrsa bt hcg yi ne zamn yaptin tekrsrlaolmazsa 10 kadar deger gebelik lehine degil ama ne gibi bir sikintn var mesela pko gibi felan

hcg bugün yaptım çok az dha gelmiş kahverengi akıntı pko yok bnde hipotiroid var ama hiç böle akıntım olmamıştı dha önce cnm kafam allak bullak :(

Kilon nasil cnm peki bence 3 gun daha beklle akintin yogunlasmazsa yani adet kanamasi gibi olmazsa 3 gun icinde tekrarla yine sonuc negatifse eger bir kadin doguma git cunki eger dusuk feln olursa tedaviye baslar allah korusun

Cnm umutlsndirmayim ama akintin azsa dedigim gibi 3 gun sonra tekrar yap cnm olmazsada doktora git belki gec dollenmedir yeni tuyunuydur yani bunun sonucu sabir zir ama dinlenmeye calis agir is yapma cnm cunki hamile kalmak cok zor iki senedir istiyrum vakti var demkki

çok saol canım tabi kolay değil ben de 2 yıldır bekliyorum geçen sene bu ayda bi dış gebelik geçirdim rabbim nasıl uygun görüyosa öyle oluyo bize de sabretmek düşüyo çok üzülüyoruz ama bebişlerimiz olduğunda unutturcaklar bize inşallaahhh :)

Geri