Etiketler:
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar saçlarınızı boyuyormusunuz?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar saçlarınızı boyuyormusunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adnan Şenses - Neden Saçların Beyazlamış Arkadaş

Adnan Şenses - Neden Saçların Beyazlamış Arkadaş

neden saçların beyazlamış arkadaş notaları neden saçların beyazlamış arkadaş nota notası beyazlanmış notası neden saçların beyazlamış arkadaş sana da benim gibi çektirenmi var görüyorumki hergün meyhanedesin yaşamaya kuşturup içtirenmi var bir zamanlar bende deli gibi sevdim o bana dert,ben ona mutluluk verdim yıllarca soruyorum bu soruyu kendime bilmemki bu dünyaya ben niye geldim...
  2. Akşam Arkadaşta Ders Çalışacağız

Akşam Arkadaşta Ders Çalışacağız

--Babacım ben bu akşam arkadaşımda kalacam.Yarın önemli bir sınavımız var. birlikte çalışacaz.. --Yemezler kızım hadi naş! --Nası yani? --Sen böyle bir sınav akşamının mahsulüsün!bize sökmez!!! --Anne bu akşam arkadaşımdayım ben ders çalışacaz!!! --Niye? tek çalışamıyor musun sen? --Ama anneee!!!! ---Aması maması yok!!!Vakti zamanında bizim de üzerimizde az ders çalışmadılar.Şimdi düştüğüm...
  3. Ayşegül Yıldız kimdir biyografisi kısaca hayatı burada arkadaşlar

Ayşegül Yıldız kimdir biyografisi kısaca hayatı burada arkadaşlar

ayşegül yıldız kimdir biyografisi hayatı kısaca hayatı hakkında bilgiler burada arkadaşlar. İbrahim Tatlıses'le bir halı reklamında oynayanmasıyla adını duyduğumuz İbo'nun sevgilisi Ayşegül Yıldız, uğradığı silahlı saldırıdan sonrada sevgilisi İbrahim Tatlıses'i yanlız bırakmadı. Aylardır hastanede tedavi gören İbrahim Tatlıses'i yanlız bırakmayan isimlerden biride Oğlu İdo'nun annesi Derya...
  4. Saç sorunları ve çözümleri saç bakım önerileri ve dahası burada arkadaşlar!

Saç sorunları ve çözümleri saç bakım önerileri ve dahası burada arkadaşlar!

saç sorunları ve çözümleri saç sorunlarına çözüm saç bakım önerileri saç bakım bilgileri saç problemleri ve çözümleri ve dahası burada arkadaşlar. Az önce sizlere yeni saç stilleri konumuzda da belirtmiştik, saçlarımızın ruh sağlığımız üzerinde ki etkilerinden. Lakin saçlar, sadece ruh sağlığını etkilemiyor, görselliğimizde de büyük önem taşıyor. Düşünün en şık kıyafet modelleri arasından bir...
  5. arkadaşlar ...

arkadaşlar ...

hemen bir konu açmak istiyorum çünkü merak ediyorum benimle aynı sıkıntıyı çekenler varmı diye kaynana ve kayınederiyle aynı evde oturan var mı? varsa nasıl gidiyor? ben çok yakında ayrılıyorum inşallah. ama bir senede çok çektim artık son zamanlar dişimi sıkıyorum Allah dğına göre kar verirmiş ama eşimle çok iyi anlaşmama rağmen çok üstüme gelindi geçen geçiyor da unutulmuyor işte bazı...

Sayfayı Paylaş