1. meltem00

meltem00 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar sorum olcak size hamilemiyim acaba

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında meltem00 tarafından paylaşıldı.

bu siteye yeni katıldım benim kasıklarımda başlarda sürekli agrıyordu şimdi isa ara ara agroyor ani hareket yaptıgım zaman kasıklarım batıyor agrıyor sürekli degil ama şişlikte hissediyorum ara arada midem bulanıyo gögüslerimde agrı var geçen haftada rüyamda gördüm kardeşim hamilesin diyordu ne bilim kendimi hamile gibi hissediyorum psikolojikmi yoksa hamilemiym yardımcı olursanız sevinirim :((

2. meltem00

meltem00 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar lütfen yardımcı olun kimseye soramıyorum da
    - - - Updated - - -

arkadaşlar lütfen yardımcı olun kimseye soramıyorum da

3. meltem00

meltem00 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    neden cvp yazmıyorsunuz :(

4. sahile uzan

sahile uzan Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.582
    Ödül Puanları:
    113
    mrb arkadaşım regl günün geçtimi
    kan testi yada günün geçtiyse idrar testi yaptır istersen

havaların da değişiminden benzer belirtiler çok sık sık var etrafta duyduklarım

ama inşallah hamilesindir

5. meltem00

meltem00 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    4 gün var daha ama ilk defa böyle şey oldu psikolojikmi diyede düşünüyorum hayırlısı inşallah olur nasip eder allahım

6. meltem00

meltem00 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yanlış hesaplamışım benim regl günüm yarınmış

arkadaşlar sorum olcak size hamilemiyim acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arkadaş eklemede sorun...

arkadaş eklemede sorun...

bi çok arkadaşı listeme eklememe rağmen..çitos;gül güzeli ve izmirlim üyelerini tekrar tekrar eklemeye çalışmama rağmen üye tabanımızda böyle bir üye yoktur yazısı çıkıyor..yazılımım da yanlış değil hatırlıo üyeyi hemen yazarken ...düzeltebilirseniz sevinirim....
  2. merhaba arkadaşlar acaba hamilemiyim bende ?

merhaba arkadaşlar acaba hamilemiyim bende ?

merhaba arkadaşlar :) bende yeni üyeyim aranızda banada yer yer vardır umarım dertlerimiz aynı olunca hemen üye oldum. benimde adetim 5 gün geçikti kasıklarımda adet olduğum zamanlardakine benzer ağrılar var.akşamları ayaklarım çok üşüyor. öyle mide bulantısı falan yok.heran hasta olucak gibiyim ama bişey de yok ayrıca arada bir baş ağrılarım oluyordu şimdi o da yok.bide karnım kazınıyor çok...
  3. Sizce Acaba Hamilemiyim Melişler

Sizce Acaba Hamilemiyim Melişler

Acaba Hamilemiyim selam Arkadaşlar bende bu aralar değişiklik var gögüslerimde şişme ve yanlarında ağrı var bide kasıklarım ağrıo ara ara adet günümden 15 gün geçtikden sonra başladı bu belirtiler acaba hamilelik belrtisimidr
  4. göğüslerim ağrıyor acaba hamilemiyim

göğüslerim ağrıyor acaba hamilemiyim

gogus ve alt karin agrisi beraberinde gobek deligi agrisi hissediyorum suan bulanti vee bas donmesi yok 1 hafta erken regl oldum ve sık idrara cikma basladi geceleri cikmaya basladim ve istahim ve vucut isimda baya fustu bu havada usuyorum hamilemiyim ve piskolojik biseymi
  5. Sizce hamilemiyim

Sizce hamilemiyim

merhaba ben 8 aylık evliyim 3 kere şüphelendim hamilemiyim diye kan testi yaptırdım pozitif çıktı hepsinde de ama değer yükselecek mi diye 3 gün sonra tekrarlandığından hep düştü tutunamadı üç hafta önce de kan resti yaptırdım negatif çıktı ama bu hafta hamileymişim gibi hissediyorum 3 gün beyaz bir leke geldi 3 gündür adet olmadım bel ve kasık ağrılarım 1 haftadır var göğüslerim şiş ve...

Sayfayı Paylaş