arkadaşlar temiz nasıl olunur mis gibi eve nasıl sahip olunur ?

kahkahakadını

Yeni Üye
Üye
arkadaşlar temiz nasıl olunur mis gibi eve nasıl sahip olunur ?
yasındayım yeni evliyim benim bi anda evime misafir gelse rezil olurum evdede hiç bişey yapmayan biriydim mutfak dolaplarım bardaklarım karısık kurusuk duzenliyom yine aynı gardolabım bozuk kıyafetleri epiyorum içine katlıyorum ama alttakini alırken dagılıyor ne biliyim banyom sürekli tozlanıyo tuvalletimi günde kez yıkıyorum ama bana tozlu gibi çekmece içlerim hep karman corman off off hep düzeltiyom yine aynı evim çok küçük bana bi yardım edin lütfen hangi malzemeleri kullanmalı nasıl yapmalıyı bu işleri?

:) Vallahi önce yaşınızı yazmışsınız ama görünmüyor yada bi sıkıntı oldu bilemiyorum. Nasıl temiz olunur sorusu noktasında tabiki çalışarak olabilir diyorum. Şimdi şöyle yapalım bu konunuza girdiğinizde kademe kademe gidelim örneğin mutfak ile ilgili sorunları yazın ona göre yazalım sonra diğer bölümler için sorularınızı ve temizlik ile ilgili fikirlerinizi, yapamadıklarınızı yazarsanız size ona göre fikirler verebiliriz. Bu arada aramıza hoş geldiniz :D:D

Buda sorumu ya temizlik insanın içinden gelen bir şey. Tarifi olmaz.Hay kurban olim anama kadın gibi kadın eşi benzeri yok. 9 yaşımdan beri ev ceviririm . Anamın elini ayağını ne kadar öpsem az

Geri