Arkadaşlar teraslı dublex evde oturanlar var mı?

cnm benım evımde teraslı dublex temızlıgı cok zor yazın asagısı kısın yukarsı sıcak..ben memnunum..tabı klımasız durulmaz

Dublex ev

Yalıtım yapılınca bile memnun olan da var olmayan da napacaz şimdi:eco:

Merhaba Teraslı dublex ev aldım 2 ay oldu, aldıktan sonra kar yağdı, yağmur yağdı, güneş açtı, alt kat ne ise üst katta aynı dı, soğuk diye şikayet edenler kombilerini 24 binlik veya 26 binlik almaları gerekiyor yoksa ısınamazlar, ucuza kaçınca soğuk derler, yazın sıcak olmasının nedeni yalıtımın ne olduğunu bilmemelerinden kaynaklanıyor veya ahşap olduğu içindir, benim çatı 12 cm beton, üzeri bir okadar yalıtım malzemesi ile kaplı, toz oluyor demiş arkadaşlar, yağu siz taş ocağındamı ev aldınız :)) kısaca ben aldım tavsiye ederim.

merhaba

merhaba bende dubleks ev almayı düşünüyorum hatta bulduk ama kararsız kaldım, ankarada oturuyoruz ve bulduğumuz yer ankaranın en soğuk yerinde 4+ 1 dubleks ve terası var, cevaplarınızı bekliyorum bende

Bizimde dublex evimiz var teras olan katta yatıyorum, kışın malesef alt kata iniyoruz ısınmıyor. Isı yalıtımıda var. Temizlik çok zor:S çok yorucu oluyor. Ama çok rahat.

Geri