Etiketler:
  1. bitter_im

bitter_im Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

arkadaslar yardım...

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında bitter_im tarafından paylaşıldı.

arkadaslar benim bi düz perdem vardı onu pileli yapmak istiyorum sizce nasıl yapabilirm bi perdemi yaptım ama tam olmadı acaba nerde hata yapmıs olabilirim lütfen yardım edin:oppucuk:

arkadaslar yardım... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadaslar... :)

Arkadaslar... :)

*Kadinlarin Arkadaslari: Bir kadin butun gece eve gelmemis. Ertesi sabah kocasina, gece bir arkadasinda kaldigini soylemis. Kocasi karisinin en yakin 10 arkadasini aramis ve hicbiri karisinin kendisinde kaldigini onaylamamis. * Erkeklerin Arkadaslari: Bir adam butun gece eve gelmemis. Ertesi sabah karisina, gece bir arkadasinda kaldigini soylemis. Karisi kocasinin en yakin 10 arkadasini...
  2. tecrübeli arkadaslar acil yardim lütfen!!!

tecrübeli arkadaslar acil yardim lütfen!!!

mrb ben yeni üye oldum. 3 yillik evliyim ve artik cocuk istiyoruz bu ay denedik adetime 9 gün var ve 1 haftadir tuhaf degisikler var bende. beklemek ne kadar zormus daha ilk denemede beni bu kadar stres sardi. simdi benim son adetim eylülün 1 iydi ve ben 24-25 günde bi adet oluyorum normalde. bu ayin 8,10,12,14 ünde ilsikiye girdik. son 1 haftadir da karnima asiri dercede sislik ve gaz var ve...
  3. Merhaba arkadaslar yardımcı olurmusunuz?

Merhaba arkadaslar yardımcı olurmusunuz?

kızlarr sızee bı sorumm olcakk..ınsallah bılenınızz vardırr benımm goguslerım normaldee adetten bı kac gun once baslardıı...ama şu son 2 aydırr bı tuhaff olduu ıyıcee...gecen ayy cokk umıtlendımm cunkuu belırtılerr hamılelıkle aynıydıı ama sonu husrann oldu..yumurtlama donemım bıttıkten hemen sonra goguslerım agırmaya baslamıstı adete 15 gun kala. amaa adett oldumm gecen ay..bu aydaa gene ölee...
  4. Arkadaslar yardım edın lutfen...

Arkadaslar yardım edın lutfen...

Merhaba arkadaslar yardimlariniz icin onceden tesekkur ederim. Ben duzensiz adet olurum adet her zaman gecikir simdi yine gecikdi nerdeyse 40 gun olacak. Yuzumu vucudumu sivilceler basdi. 2yillik evliyim ama hicbi zaman hamile kalmadim yardim edin lutfen bekliyorum.
  5. 7,3 arkadaslar yardiminiza ihtiyacim var

7,3 arkadaslar yardiminiza ihtiyacim var

Merhabalar . Benim aklıma takılan bi durum söz konusu sizlerden ricam bilginiz olduğu kadarıyla bana yardımcı olmanız. Eşimle özel durumumum üzerine yanlış hesapla 10 gün sonraya kan tahlili vermişim . Sonucum 7,3 çıktı. Adetime 5 gün var .. gebelik lehine diyen de oldu değil diyen de . Saygimlarimla

Sayfayı Paylaş