1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaşlarr bu nakış modelini görmelisinizz

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarr bu nakış modelini görmelisinizz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurdela nakışı modelleri

Kurdela nakışı modelleri

kurdele nakışı havlu kenarı kurdele nakışı havlu kenarları kurdela kenarı kurdale örnekleri
  2. makine nakışı modelleri

makine nakışı modelleri

makina nakışı mutfak takımı makina nakışı modelleri nakış modelleri makine örnekleri makine nakış
  3. İngiliz kordon nakışından örnek modeller

İngiliz kordon nakışından örnek modeller

ingiliz nakışı ingiliz danteli kordon işi danteli modelleri nasıl yapılır Hanımlar buda ingiliz kordon nakışından örnekler... Diğer bir adıda Dantel Anglez olan bu kordon nakışı, iğne nakışı ve dantelin kombine edildiği bir elişi türü. Tabiki bu sadece kordon tekniğinden oluşmuyormuş arkadaşlar örülen uzun kordon desenin-şablonun üzerine dikilerek tutturulup aynı...
  4. kurdela nakışı modelleri

kurdela nakışı modelleri

kurdela nakışı modelleri kurdele nakışı modelleri kurdele örnekleri kurdela örnekleri çok uzun zamandır bırakmıştım kurdela nakışını ama geçen esti çıkardım kurdelayı sateni..oturdum netin başına Allahh millet neler yapıyomuş:D bende bikaç örnek buldum...
  5. Kurdela nakışı modelleri

Kurdela nakışı modelleri

Harika kurdela nakışı örnekleri 2016 kurdele nakış modelleri kurdele nakışı modelleri nakış örnekleri kızlar bende uğraşıyorum nakışla inşallah sizler paylaşıcam yaptıklarımı...ama ben daha çok havlu için işliyorum... Kurdela nakışlarını her yerde kullanibiliyorsunuz arkadaşlarım özellikle evlerinize aldığınız güzel mobilyaların yastıklarının üzerine dilerseniz hemen aşağıdaki resimdeki...

Sayfayı Paylaş