arkadaşlıktan aşk doğarmış

FiRaRi_MeLeK

Daimi Üye
Üye
arkadaşlıktan aşk doğarmış
Bır gün can sıkıntısından gezıye cıktım dısarı gezdım saatlerce sokaklarda.karsıma cıkan bır erkek bana bırseyler anlatmaya basladı.ben ılk önce onun dılsız olduguna ınanmadım ama sonra hergün bulusunca anladımkı konusamıyormus. Bır kazada olmus ne olmussa..
Aradan 2 hafta gectı bız tabıkı hergün bulustu ona cok alıstım onu cok sevmeye baslamıstım tabıkı bır kardes bır dost olarak:eek:naherseyımı anlatıyordum oda tabı bana kafasını sallıyordu:
5 haftamızda bana bırseyler yazmıstı ve onu bır cocukla bana gönderdı aynı fılımlerdekı gıbı:
Mektubun ıcınde senı herzamankı bulustugumuz yerde beklıyorum dedı:
Bende gıttım tabıgıttıgımde elınde 50 gül cıcegı vardı hepsını ellerıme sıkıstırdı
bende kabul ettım ama o güllerlen ne demek ıstıyor anlamadım; sonra bana ıkıncı bır mektub verdı;ıcındede
senı sevıyorum yazıyordu ama sadece bu degıl tabı
ıkı satır daha bırsey yazıyordu ve ben onu okuyaunca bütün hayallerım yıkıldı sankı bütün dünyam söndü
mektubun son kısmında ben köyüme gıdıyor aılemlen bır daha görüsemıcez dıye bırseyler yazıyordu
onun gözlerıne bakıyordum yaslar akıyordu onun bana asık oldunu bılmıyordum ben sadece [sıze=3]arkadas[/sıze] oldugumuzu sanıyordum ama meyersem öyle degılmıs
elımı son kez tuttu son kez gözlerımden akan yası sıldı son kez elını kalbıme koyup gözlerımın ıcınde baktı;
ve hıc arkasına bakmadan gıttı:
O anda benlıgımı kaybettım ben benmıyım dedımayaklarım yerden kesıldı arkdasından bende senı sevıyorum dıyerek bagırmak ıstedım ama nedense buunu kalbım kaldıramadı.
Eve gıttıgımde bende anladımkı bu dostluk degıl ask mıs ona o kadar baglanmısım kı o anda anladım.ama artık ıs ısden gecmısdı o gıtmısdı ve bırdaha dönmücekdı.keske gerı dönseydı keske zamanı gerıye cevıre bılseydım keske o geceye dönseydım.herseyı cok gec anladgım ıcın cok pısmanım.

Alıntı

Geri