1. ocean

ocean Paylaşımcı Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Arkasıradakiler dizisinde -Annem- şarkısını...

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında ocean tarafından paylaşıldı.

arkasındakilerin şarkısı arkasındakilerin müzikleri şarkıları arka sıradakiler annem şarkı sözleri arka sıradakiler annem şarkısı sözleri melek arkadaşlarım arkasıradakiler dizisinde beni çok etkileyen bir şarkı dinledim..yanlız kimin seslendirdiğini bilmiyorum...sözleri hatılayabildiğim kadarı ile şöyle:bilmediğim kokunu özledim anne.......acaba bu şarkıyı söyleyen erkek sanatçıyı bilen varmı?

Arkasıradakiler dizisinde -Annem- şarkısını... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Dinle Sevgili'' Dizisinin Şarkı Sözleri

''Dinle Sevgili'' Dizisinin Şarkı Sözleri

dinle sevgili, dizisi, konusu, şarkı sözleri, nelerdir, ile ilgili bilgiler burada melekler Dinle sevgili dizisinin güzel kelimelerle bezenmiş duygu yüklü şarkısının sözleri aşağıda melekler :) Ah ne zormuş bitsin demek Hala severken seni Dudaklarını öpmemek Bir yabancı gibi Bilirsin ayrılık konusunda İyi değiliz ikimiz de Bir kıvılcım yeterdi her zaman Koşup geri dönmemize Değmesin...
  2. Muhteşem Yüzyıl dizisinin kapanış jeneriğinde çalan şarkı

Muhteşem Yüzyıl dizisinin kapanış jeneriğinde çalan şarkı

Muhteşem Yüzyıl dizisinin kapanış jeneriğinde çalan şarkı hangi şaRKI SÖZLERİNİ PAYLAŞIRSANIZ ÇOK SEVİNİRİM ARKADAŞLAR.
  3. Gece Gündüz Dizisinde Çalan Şarkılardan Bazıları

Gece Gündüz Dizisinde Çalan Şarkılardan Bazıları

gece gündüz dizi müzikleri gece gündüz dizi müzikleri 3 sene önce yayınlanan ve yayından kalkan dizilerden biri olan Gece Gündüz dizisi özellikle müzikleri ile büyük ilgi görmüştü melekler :) Başrollerinde Sarp Levendoğlu ve Settar Tanrıöğen'in oynadığı, Aşık Veysel'in Uzun İnce Bir Yoldayım türküsüyle dikkat çeken Gece Gündüz dizi müzikleri içinden bazılarını dizinin hayranı meleklerimiz...
  4. Kuzey Güney dizisinde 66.bölümde çalan şarkı

Kuzey Güney dizisinde 66.bölümde çalan şarkı

Merhaba.Kuzey Güney dizisinin 66.bölüm fragmanında bir şarkı çaldı.Acaba hangi şarkı o, sözlerini yazarmısınız?
  5. Yılanların Öcü Dizisinin Son Bölümünde Çalan Şarkı

Yılanların Öcü Dizisinin Son Bölümünde Çalan Şarkı

yılanların öcü dizi müzikleri, yılanların öcü dizisi son bölüm çalan şarkı, yılanların öcünde çalan şarkı Show tv nin yepyeni dizilerinden biri olan"Yılanların Öcü" oyuncuları dizi konusu kadar dizi de çalan müzikleri de oldukça ilgi görüyor. Dizinin yayınlanan son bölümün de felek beni taşa çaldı neyleyim türküsü izleyici tarafından çok beğenildi. Çekimleri halen Nevşehir ilin de...

Sayfayı Paylaş