1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Armağan- Bende Soyadın Kaldı 2009

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Onu ilk kez bir müzik yarışmasıyla tanıdık ve arkasından süpriz bir aşkla sayın divamız Belent Ersoy'la jet bir şekilde evlenen Armağan aynı jet hızını boşanmadada göstererek kısa bir süre içinde ayrıldılar
    Şimdilerde ise Armağan yepyeni albümüyle müzik piyasasına giriş yaptı albümle ilgili sizlere şimdi bazı bilgileri aktarmak istiyorum
    < Konu Resmi..>

Bende Soyadın Kaldı
    Söz: Ayşenur Yazıcı Yazıcı Müzik: Taciser Sonat Esirgemez
    Bye Bye Canım
    Söz & Müzik: Çoşkun Kıvılcım
    Yaralı Sevdam

Söz & Müzik: Çoşkun Kıvılcım Gel Gel Bana
    Söz: Ahmet Selçuk İlkan Müzik: Çoşkun Kıvılcım
    Yaşımı Sormayın Yaşamadımki
    Söz: Levent Bektaş Müzik: Selahattin Cesur
    S.S.K.
    Söz: Nurcan Dinçer Müzik: Çoşkun Kıvılcım

< Konu Resmi..>

Armağan- Bende Soyadın Kaldı 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Armağan

Armağan

Arkadaş veya sevgili bulmaktır. Armağan vermek, verilen kişinin değerine göre iyi veya kötü bir haber alınacağına; armağan almak, evlilerin çocuk sahibi olmalarına, bekarların evlenmesine yorulur. Arkadaş veya sevgili bulmaktır. Armağan vermek, verilen kişinin değerine göre iyi veya kötü bir haber alınacağına; armağan almak, evlilerin çocuk sahibi olmalarına, bekarların evlenmesine...
  2. Zakkum - Benle Kal

Zakkum - Benle Kal

zakkum benle kal şarkı sözü zakkum benle kal sözleri şarkı sözleri video dinle topuklu kırmızı ayakkabılar sokak boyunca calımlarına lavanta kokulu o gerdanına birazda laftan anlasan ya (X2) herkesi öpmeye aleme süs olur herkesi sevmeye hafif neşe dolu herkese verme gönlünü ayıp olur sen hep benle kal (X2) hesap kitap nedir bilemezsin giydigini tekrar giyemezsin rujunu tasırmadan süremezsin...
  3. Hakan Peker - Kaldı Bende

Hakan Peker - Kaldı Bende

Bir nem kaldı gözlerimde Bir burukluk kaldı bende Acı bir hıçkırık beni kahreden Bir de sendin bırakıp giden Sensizlik bana ölümden beter Unutmak çok zor artık yeter Hüzünler kaldı bende Hasretin kaldı bende Sızlayan yüreğimde sen kaldın bende Sevgiler kaldı bende Sensizlik kaldı bende Bitmeyen özleminle sen kaldın bende Bir ses kaldı anılarımda Bir dokunan şarkı bende Acı bir hıçkırık beni...
  4. Benim Adım Aşk`tı \ Soyadı Sen

Benim Adım Aşk`tı \ Soyadı Sen

benim adım aşk soyadım sen benim adım aşktı soyadım sen aşktı sözleri Günahı boyuna aşk’larda yenik düştü ıslak gülüşüm. Tövbesi çoktan zulalanmış bir acıya soğuk bir hançer değdi. Kan sızdı gözlerimin beyazına. Ve bir sonbahar ölümü yüreğime mübah kılındı. İçimdeki kız çocuğu kürtaja zorlandı ama ben pes etmedim Çünkü benim adım aşk’tı . Soyadım sen… Ölüm bana gelen yolları...

Sayfayı Paylaş