Armani code açık parfüm kullananlar önerir misiniz?

S

Selcankk

Forum Okuru
Armani code açık parfüm kullananlar önerir misiniz?

Armani code açık parfüm melek kadınlar kulübü Armani black code parfüm forum'da.​

Kızlar Armani code açık parfüm nasıl sizce? Ben eşime almayı düşünüyorum da. Armani code nasıl kokuyor ve alıp kullanan var mı? Kokusu nasıl alsam acaba beğenir mi eşim? Aslında çok kullanılan parfümlere bakıyorum da biri Lacoste biri de Armani code çıktı karşıma. Acaba Armani code açık parfüm biraz daha fiyatı uygun olabilir mi ve bunun yanında orijinalinden farkı var mıdır?

images (19).jpeg

Merhabalar
Acık parfüm nedir kısaca ona değinelim. Kaliteli markaların en beğenilen kokularının diğer açık parfüm imalatı yapan firmalar tarafından kalite standartları uygulanarak ve insan sağlığı göz önünde bulundurarak bunun daha ekonomik şekilde müşterilere sunulmasıdır. Tabii ben burada açık parfumlere pek güvenemiyorum ama işte orijinali de çok pahalı oluyor.

Açık parfumler hassas cilde sahip olanlara alerjik reaksiyon yaratabilir. Armani code açık parfüm nasıl diye soracak olursanız da yorumlarda ilk sıralarda yer alan beğenilen bir parfüm. Baştan cikarici gizemli bir parfüm. Taze limon bergamot notaları ve portakal ağacı çiçeği ile harmanlanmış. Lacoste de iyidir bu arada ama dediğim gibi Armani code de iyiler arasında.

Dilerseniz aşağıdaki linkten "Xo erkek parfümü kullananlar en çekici kokusu hangisi" konusunu da inceleyerek parfüm hakkında bilgi alabilirsiniz.

Geri