Armatürde farklı modellerle eve gelen yeni değişimler

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Armatürde farklı modellerle eve gelen yeni değişimler
Ev dekorasyonunda her sezon çıkan yenilikler yeni yerlerini almaya başlıyor. Sevgili dekorasyonda değişim için can atan çılgın baylar bayanlar. Yine yeni bir dekor objesi ile karşınızdayım. Bu sefer evindeki armatür değişimini gerçekleştirmek isteyenlere sesleniyorum. Belki de yeni ev alacaksınız ve eviniz için farklı armatür seçiminde bulunmak isteyenlerdenseniz. O halde yazıma göz atarak armatür modelleriyle ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Buradan sizlere seslenirken evinizde kullanmaktan keyif alacağınız farklı armatür modellerini resim galerime eklediğimi bilmenizi isterim. İncelediğiniz zaman bambaşka çeşitliliklerle karşı karşıya kalacak hangi lavaboda hangi modeli kullanmak isteyeceğiniz konusunda karara varamayacaksınız. Sizi şaşırtan en yeni modern görünümlü armatür seçimlerinizde Vitra mağaza ziyaretinde bulunarak bambaşka modellere rastlayabilirsiniz. Ayrıca model değiştikçe fiyatta ne kadarlık bir değişim gözleyebileceğiniz hususunda da karara varabilirsiniz.
artema-2.jpg


Resim galerime göz attığınız zaman klasik modeller yanında son teknolojik olarak tercih olabilecek armatür seçeneklerine de rastlayabileceksiniz. Armatür seçimi yaparken modern, zarif görünüm yanında fonksiyonelliği ile ortama adapte olabilecek tercihlerde bulunmanız doğru olacaktır. Mesela resim galerimde de göreceğiniz üzere kimi armatürler tuvalet ve banyo gibi lavabolara uygun olan klasiklerdendir. Ama bazıları üst kısmı uzayabilen hortumu ile daha fonksiyonel hizmet edici ortam olan mutfaklara yakışabilir modellerdir. Mutfak dekorunuzda çok sade ya da nostaljik bir ortam için böyle teknolojik bir ürün seçimi dekoru tamamlamayacaktır. Bu nedenle dekor tarzınıza yakışır bir seçimde bulunmak sizin için yeterli olacaktır. Dekorasyonunuzda modern, lüks ya da klasiğin bir tık üstü olan şıklık varsa tabii ki yeni teknoloji bir ürün seçmek doğru karar olacaktır sizler adına.
artema-4.jpg
FRANKE-EVİYE-135.jpg
Işıklı-Armatür-Modelleri.jpg
eca-delta-eviye-bataryasi.jpg

Görsel bir şıklık yakalama düşüncesi içindeyseniz seçeceğiniz armatür tercihiyle dekorasyonunuzda üstteki gibi seçimlerde bulunabilirsiniz. Biraz daha ileri teknolojik ürünlerden olan ışıklı modellerden faydalanarak dekorasyon tarzınızda farklılık yakalamayı düşünebilirsiniz. Dekor stilinizde en modern görünümler ile hayal ettiğinizden fazlasını yakalama ayrıcalığını tatmaya hazır mısınız? Vitra gibi mağazalar haricinde uzun ömürlü tercih olabilecek pek çok kaliteli marka mağazası da mevcuttur. Bulunduğunuz yere en yakın mağazaları gezerek ya da web üzerinden vereceğiniz siparişler ile ev dekorunuzda canlılık yakalamaya hazır mısınız?
 
Üst