1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

Armut'un Faydaları

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Eşimin en sevdiği meyve.Ne kadar armut'un iyisini ayılar yese de bizler de elimizden geldiğince en iyisini yemeye gayret ediyoruzhahaha Yahu neden armutun iyisini ayı yiyor ki ormanda bol bol taze taze bulduğu için diycem ama orman da armut ne arar:DBelki de vardır bilemem ama bence en iyi armutu meyveden anlayan seçer, alır ve yer.Sanırım saçmaladım ama armutun faydalarını söyleyince saçmaladığımı anlayacaksınız.İşte armutun faydaları... [​IMG]
    Eğer nezleyseniz bol bol armut yiyin. Nezleye çok iyi gelir. Armut mideyi de kuvvetlendirir. Hazmı kolaylaştırır. Çarpıntıyı önler.

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    48
    Meyve yemeye useniyorum resmen,armutun bile yarisini yiyorum,gunde 5- 6 porsiyon meyve yedigimi hayal bile edemiyorum.

Armut'un Faydaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kuruyemişlerin faydaları

kuruyemişlerin faydaları

Kuruyemişlerin pek çok yararı var. Televizyon karşısında basit bir atıştırma yaparken bile ihtiyacınız olan vitamin ve mineralleri alabilirsiniz. İşte kuruyemişler ve faydaları… Badem Beden ve zihin yorgunluğunu giderir. Böbrek, mesane ve tenasül yollarındaki iltihapları giderir. Baş ağrısı karaciğer ve böbrek ağrılarını hafifletir. Fındık Vücuda kuvvet verir. Kalp rahatsızlıklarının en...
  2. çileğin faydaları..

çileğin faydaları..

çilek denince benim ağızım sulaniyor ve eminim çilek çoğu belki de tüm kadınların bayıldığı bir meyvedir.bu güzel kokulu ve tatlı meyvenin bir de faydalarını bilsek daha çok hayran kalırız harhalde ona.buyrun okuyun meleklerim... İHA muhabirinin derlediği bilgilere göre, çilekte bol miktarda demir ve fosfor bulunuyor. Ayrıca C, B ve K vitamini açısından da zengin olan çilek, vücuda kuvvet...
  3. Anaokulunun faydaları

Anaokulunun faydaları

anaokulunun yararları Sevgili meleklerim anaokulunun çocuğunuza ne gibi yarar sağlayacağını merak ediyorsanız hemen buyrun:) Anaokulunun faydaları Anaokulu çocuğun yaşamındaki ilk gerçek sosyal deneyimdir. Çocuğun merkez olduğu ve tüm ilginin üzerinde olduğu bir ortamdan uzaklaşıp ilgiyi, sevgiyi paylaştığı, bir düzen içinde grup halinde hareket ettiği, sbeklemeyi, sabretmeyi...
  4. Yoğurdun faydaları

Yoğurdun faydaları

hamilelikte yoğurdun faydaları probiyotik yoğurdun faydaları yoğurtlu pekmezin pekmezli pekmezli yoğurt SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ ŞÜPHESİZ ÇOK FAYDALI AMA YOĞURDUN DA KENDİNE GÖRE FARKLI ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI VAR SİZ İYİSİMİ BOL BOL YİYİN VE FAYDALARINI DA ÖĞRENİN:) Vitamin ve protein var • Süt ürünlerinin ana gıda gruplarından olan yoğurt en besleyici, sağlıklı ve yüksek...
  5. Avakadonun faydaları

Avakadonun faydaları

avakadonun faydaları avakado avakadonun faydalari avakadodan neler yapılır Ömrüm boyunca hiç yemedim:Dyiyenede mani olmadım:D:DTadının kiviyi andırdığını söylüyor.Bakalım bu tropik meyvenin ne gibi faydaları varmış:) Avokadodaki 14 mineral hücreleri yeniliyor. * Avokadoda bulunan 14 mineral hücre yenilenmesini sağlamakta. Dolayısıyla yaşlanmaya neden olan zararlı toksinleri vücuttan...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş