Artık evlenmek istiyorum

M

Müzelik34

Forum Okuru
Artık evlenmek istiyorum
Artık evlenmek istiyorum, 5 yıl uzun arkadaşlıktan sonra evlenmek vakti gelmedi mi kadınlar kulübü

Nişanlımla 5 yıldır beraberiz , 1 sene önce aile arasında nişanlandık ,nişandan 3 ay sonra düğün yaparız diyorduk ama nişanlım sürekli şu iş olsun şu olsun diye diye 1 sene geçti bıktım artık. Geçenlerde karşıma aldım ciddi ciddi konuştum neden halen evlenemiyoruz dedim yine aynı bahanelerden bahsetti bahane diyorum çünkü bana bahane gibi geliyor . Ev alacakmış kredisi 1 ay sonra bitiyormuş kredi çekebilecek ve ev alacakmış ...... yaaa kirada oturalım ne var yaniii dedim ev almazsak bir daha evlenince zor alırmışız felan filan konuşuyor şimdide 3 aysonra evlenelim diyor. Açıokca sordum kafana uymayan şeyler varsa ayrılalım dedim ooo hemen ne kadar çok sevdiğinden bahsediyor ...... En son süre verdim kendisine eylülde evlenmezsek bu iş biter dedim iyi yapmışmıyımmmm

Hayatım iyi yapmışsın da yinede iyi düşünmekte fayda var. Türkiye'deki ekonomik durumlar evli olanlar için ne ise bekar olanlar için de aynı kötülükte ve karamsarlıkta devam ediyor. Yani sizi seviyordur ciddiyetinizi de gördüğüne göre işi nihayete erdirmek, evlenmek için adım atacaktır diye düşünüyorum bekleyin ama lütfen fevri karar almayın.

Hayatım iyi yapmışsın da yinede iyi düşünmekte fayda var. Türkiye'deki ekonomik durumlar evli olanlar için ne ise bekar olanlar için de aynı kötülükte ve karamsarlıkta devam ediyor. Yani sizi seviyordur ciddiyetinizi de gördüğüne göre işi nihayete erdirmek, evlenmek için adım atacaktır diye düşünüyorum bekleyin ama lütfen fevri karar almayın.
bencede beklesin demek seviyor

Yani işte ne kadar erken ve fevri karar verirsen zararın da o kadar büyük olur geri dönülmez bir yola girebilirsin bekle daha iyi olur.

Geri