Artık geçim yapamıyoruz diyenler burada mı ?

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Artık geçim yapamıyoruz diyenler burada mı ?
Geçim zorlaştı ve artık geçim yapamaz duruma geldik. Okullar şimdilik tatil ama açıldığında masraflar ile ne yapabileceğiz ? Daha önceden kullandığınız ürünlerin markalarında değişiklik yaptınız mı ? Siz nasıl geçim yapıyorsunuz ? Yani para biriktirme ile ilgili konularımız vardı yazmıştık konuşuştuk tırtıklamalar ile ilgili tüyolar almıştık ama artık heriflerin de cebinde para kalmadı. Sahi kuzum sizde durumlar nasıl ? Para biriktirmeyi bıraktık ta ben geçim yapamıyorum ya siz de durumlar nasıl kızlar sahiden de bana yani bize özel bir şey mi bu yoksa herkeste mi aynı ?

para yok.png

Vallahi hayatım bizim evde dört tane çocuk var biri üniversite okuyor biri lisede okuyor diğerleri de ilkokulda okuyorlar hepsi özel düşün artık neler çekiyoruz Allah yardımcımız olsun belki bu sene özelden alacağım hepsini durumu o kadar kötü

Vallahi hayatım bizim evde dört tane çocuk var biri üniversite okuyor biri lisede okuyor diğerleri de ilkokulda okuyorlar hepsi özel düşün artık neler çekiyoruz Allah yardımcımız olsun belki bu sene özelden alacağım hepsini durumu o kadar kötü
günaydın kız anam bacım
özele param yeter kız benim çocuklar özel okumuyo genede çok zorlanıyoruz ya allah her kesin yardımcısı olsun

Valla vardı yazdırmıştık ama şimdi bu sene işler çok fena e alamıyozda emek var ortada napcaz bilmiyğz bakalım artık

Valla vardı yazdırmıştık ama şimdi bu sene işler çok fena e alamıyozda emek var ortada napcaz bilmiyğz bakalım artık
allah büyüktür ya düzelir isler inşallah vallah herkes mağdur artık
benim yeni bir komşu geldi istanbuldan evin getirdi diyor iş yok
ne yaparız kara kara düşünüyor eşi un mamulerinde çalışıyormuş işten çıkarmışlar 2 çocuğu var

Geri