Artik İĞrenİyorum Erkeklerden

BAŞAK_ASLI

Yeni Üye
Üye
Artik İĞrenİyorum Erkeklerden
Arkadaşlar bi türlü anlamıyorum daha yaşım 16 olmasına rağmen hep teklif edenler laf edenler oluyor.kendimden 10-15 yaş fazla olanlardan bile teklif alıyorum.Ya bendemi tuhaflık var yoksa erkek millertimi böyle

Ce: Artik İĞrenİyorum Erkeklerden

oha OHA OHA DICEM AMA annemle babam arasındakı 14 yası dusununce normal gelıyor ama sende bır tuaflık olabılır yasından buyuk gösterıyor yadayanlıs anlama ama hareketlerındede olabılır

erkek milleti böle canım:D:Dhem boş ver aslında demek ki seni beyeniyolar ki teklif ediyorlar kabul etmesen bile bu çok hoş beyenilmek güzel tadını çıkar benden sana tavsiye;)şunu da unutma yeryüzünün en tuhaf canlıları erkeklerdir onları anlamaya çalışma bırak onlar seni anlamaya çalışsın hoş anlıyamıyorlar ya ama işte uğraşıp dursunlar onları ne kadar uğraştırsan o kadar ulaşılmaz ve vazgeçilmez olursun:D:Dşşşş aramızda haa :D:D

ya bırak bunları ruya nerden tuafmısız yahu nızler kadar acık ınsan yok hep gızlı kapaklı ıslerı kızlar cevırıyor sımdı actırma agızımı en garıp canlı turu kadınlardır anlamaya calısma sadece hııı de gec alalalalh :):):):):)

Geri