Artik korkmuyordum yasamaktan

CaRiZmA

Vip Melek
Üye
Artik korkmuyordum yasamaktan
Karanlikti dunyam...Nefes benim namahremim olmustu...Neydim bu hayatta neciydim...Hayat hep hedef tahtasini ben olarakmi gostericekti...Kalbimi sonuna kadar kapatip zincirlerini vurmustum...hep yanlis asklara kol acmistim..Hep yara bere icerisinde kalmisti yuregim... Gunah kecimiydi yuregim hata bendemiydi yoksa yuregime girep isguzarlik yapan sahtekarlardamiydi..yuregim artik kaldiramiyordu sancilari...tam pes ettim bitsin artik bu bana namahrem olan hayat..Ki sen geldin yuregime ve ben.....
Bilmezdim tahmin degil tahammul bile edemezdim yeni aska artik...Ama sen geldin bir bebegin mahsum gulusleri gibi geldin yuregime...yuregime ask tohumunu tekrardan ektin ama bu sefer gercekti...sen yalan dunyanin icindeki tek gercektin...beni tek anlayandin..Hayat gercek yada sahteydi ben senden onceyi yasanmamis bildim artik...Artik korkmuyordum yasamaktan sen geldin bana namahrem olan hayatimin icine helal olarak...
Karanlikti dunyam...Nefes benim namahremim olmustu...Neydim bu hayatta neciydim...Hayat hep hedef tahtasini ben olarakmi goztericekti...Kalbimi sonuna kadar kapatip zincirlerini vurmustum...hep yanlis asklara kol acmistim..Hep yara bere icerisinde kalmisti yuregim... Gunah kesimiydi yuregim hata bendemiydi yoksa yuregime girep isguzarlik yapan sahtekarlardamiydi..yuregim artik kaldiramiyordu sancilari...tam pes ettim bitsin artik bu bana namahrem olan hayat..Ki sen geldin yuregime ve ben.....
Bilmezdim tahmin degil tahammul bile edemezdim aska artik...Ama sen geldin bir bebegin mahsum gulusleri gibi geldi yuregime...yuregime ask tohumunu tekrardan ektin ama bu sefer gercekti...sen yalan dunyanin icindeki tek gercektin...beni tek anlayandin..Hayat gercek yada sahteydi ben senden onceyi yasamamis bildim artik...Artik korkmuyordum yasamaktan sen geldim bana namahrem olan hayatimin icine helal olarak...
Hosgeldin...iyiki geldin Mucizem yuregime..!!
SENI COK SEVIYORUM MUCIZEM...!

alinti

Geri