Arzuzu Nikli Üyemizin Dua Ricası!..

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Arzuzu Nikli Üyemizin Dua Ricası!..
Sevgili melekler, Arzuzu nikli üyemizin ricası üzerine bu topiği açıyorum. Her zamanki gibi zor durumda olan bir hasta için tesbih çekiliyormuş. Kimin gönlünden ne koparsa, vakti ne kadara müsaitse, fırsatı ve niyeti varsa bu tesbihe katılım olması rica ediliyor. Allah hepimizin dualarını kabul etsin, tüm hastalara da acil şifalar versin inşaallah diyorum ve dua topiği ile ilgili bilgileri aynen buraya kopyalıyorum...

dua.jpeg

Acil!.... Yoğun bakımda bı hastamız var genc bı anne lösemi hastasıydı ilik naki oldu enfeksıyon kaptı herkes duyarlı olsun YAsin-i Şerif ve Ya şafi okuyalım herkes 3er tane YAsın-i Şerif Ve en az 1.000 tane Ya Şafi okusun Zeynep kardeşimiz için duaya katılın......

Ablama uygulancak yeni tedavinin tutma ihtimali zayıf. Durumu geçen günden daha kritik daha kötü ve verilen ilaçların etkisini göstermesi için Allah'tan el birliğiyle Zeyneb'im için dayanma gücü isteyelim. Arkadaşlarım paylaştığım duayı lüt...fen etrafınıza yayarak ablama şifa için okuyun, okutun. DUAYA IHTIYACIMIZ VAR. LUTFEN YARDIMLARINIZI ESIRGEMEYIN. RABBIM DAYANMA GUCU VERSIN ABLAMA. NOLURSUNUZ GOZARDI ETMEYIN. HEPINIZDEN ALLAH RAZI OLSUN.

Geri