Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.318
    Ödül Puanları:
    113

Asarcık Resimleri

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

asarcık resimleri asarcık Asarcık ilçemizi aranızda görmeyen bilmeyen yada merak edenler için tanıtmak istiyorum vereceğim resimler bir açıdan Asarcık için fikir edinmenizi sağlayacaktır
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

Asarcık Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asarcık Tarihi

Asarcık Tarihi

Küçük bir köy statüsünde olan şimdiki ilçe merkezi ve birkaç köye 1877- 1878 Osmanlı- Rus savaşından sonra Rusya'dan göç eden Çerkezlerin yerleşmesiyle ilçe kurulmaya başlamıştır. Zamanla civardan gelen insanların yerleşmesiyle de büyümüş ve genişlemiştir. 1959 yılında nahiye, 1987 yılında da ilçe olmuştur. Belediyesi ise 1989 yılı Mart ayında yapılan mahalli idareler seçimleri ile...
  2. Esmeray Kimdir, Resimleri

Esmeray Kimdir, Resimleri

Esmeray Kimdir, Resimleri var mı? Arkadaşlar ben Esmeray hayatı ile bilgi istiyor ve resimlerinide paylaşmanız için rica ediyorum:)
  3. İlker Kaleli Resimleri

İlker Kaleli Resimleri

ilker kaleli poyraz karayel resimleri, poyraz karayel ilker kaleli, ilker kaleli 2015 Ekranların yeni dizisi "Poyraz Karayel" izliyici tarafından oldukça beğeni topladı. Dizinin başrol oyuncularından İlker Kaleli dizide ki ismi ile Poyraz Karayel hayranları için kendisinin resimlerini sizler için paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş