1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    573
    Ödül Puanları:
    0

Ashish 2011 Salaş modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

salaş giyim markaları salaş kıyafetler elbise modelleri modası 2011 elbiseler Salaş giyim tarzı kimilerine göre bir hayat tarzı kimilerine göre de karışık bir moda anlayışı. Bazen bu da moda olur mu diyenleri bile duyuyoruz ya da ne kadar 2011 koleksiyonu olursa olsun hiç yeni gibi gelmiyor yaklaşımında bulunanları da görmüşsünüzdür. Salaş giyim gerçek anlamda bir moda ve eskiden beri süregelen bir tarz aslında. Salaş giyimin modası olmaz diyenlere duyurulur, bu tarzı benimseyen markalar ve düzenlenen koleksiyonlar var. Tıpkı Ashish gibi…Ashish, 2011 sonbahar ve kış koleksiyonunu ilk olarak Londra moda haftasında tanıttı. Dağınık bir gardırop izlenimi veren sunum karışık gibi görünse de rahatlık izlenimini veriyor. bir şeyleri uydurma ya da kombine etme telaşından uzak olan koleksiyon, kışın en çok giyilen giysilerinden oluşuyor. Otantik desenlerin göze çarptığı elbiseler, birden bire parlayan kumaşlar, kış ortasında kısalan şortlar kısacası her detayıyla şaşırtıcı ve salaş [​IMG]

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    hiç bana göre değil hahaha[​IMG]

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    184
    Ödül Puanları:
    63
    hiçç zevkime uygun değil....

4. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    196
    Ödül Puanları:
    63
    aslında çok hoş tarz ama çoğu kişi soğuk kanlılıkla bakıyo

5. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    573
    Ödül Puanları:
    0
    Tarz meselesi tabiki bence hoş giymeyi bilmek lazım giyime tek taraflı bakmamk lazım

Ashish 2011 Salaş modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Sokak Modası ,2011 ayakkabı modası

2011 Sokak Modası ,2011 ayakkabı modası

2011 ayakkabıları 2011 ayakkabılar ayakkabı modası sokak modası sokak Modanın yakı takipçileri olan hanımlar için bakalım bu sene sokak modasında ayakkabı tercihleri nasıl oluyor... Her sene olduğu gibi bu senede bayanların tercihi kısa ve uzun botlar.Elbisenizin ,etekleriniz altına giyeceğiniz botlar ile 2011 modasına ayak uyduracaksınız.Botlarını jean üstüne çekmeyi sevenler ise korkmayın...
  2. 2011 - 2012 Japon Modası

2011 - 2012 Japon Modası

2011 japon modası, 2012 japom modası, japon modasından en yeni trendler burada arkadaşlar. Dünyanın her yanında, Japon Modası zerafeti ile ilgi görmektedir. Biz de bu yazımızda 2011 ve 2012 yılının Japon Modasından örnekler sunmak istedik sizlere.
  3. 2011 - 2012 plaj modası

2011 - 2012 plaj modası

2011 plaj modası plaj modası 2011 plaj modası 2011, plaj modası 2012, trendleri burada arkadaşlar. Nihayet plaj sezonuna doğru hızla ilerliyoruz Melek'ler:) Yaz mevsimine ramak kalan şu günlerde, plaj alışverişleri de yavaş yavaş düşünülmeye başlandı. Plaj alışverişinizi yapmadan önce, sizlere bu sezonun ve 2012 sezonun plaj modasından örnekler sunmak istedik.
  4. 2011 çocuk kıyafet modası

2011 çocuk kıyafet modası

cocuk kıyafetleri çocuk abiye kıyafetleri cocuk kıyafet 2011 kıyafet modası 2011 çocuk çocuk modası, 2011, kıyafetleri, elbiseleri, abiye, abiye modelleri, abiye elbise modelleri burada arkadaşlar. Yılın çocuk modasından, elbise ve abiye elbise trendlerini, bu yazımızda sizlerin beğenisine sunuyoruz Melek'ler.
  5. 2011 far rengi modası

2011 far rengi modası

2011 renk modası 2011 far renkleri, modası, trendleri, yaz far renkleri burada arkadaşlar. Göz makyajında başrol oynayan farların, yeni sezon renk trendlerinden örnekler, sizleri bekler Melek'ler:) (Kafiyeyi de elden bırakmıyorum ama inanın bilinçli yapmıyorum) :A:A
Etiketler:

Sayfayı Paylaş